Facebook smajliji

Član
Učlanjen(a)
12.08.2009
Poruka
52
Cuo sam da su losi ali ne verujem.Jedino sto je glupo to je sto to mogu da vide samo oni koji ih imaju!!!
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Cuo sam da su losi ali ne verujem.Jedino sto je glupo to je sto to mogu da vide samo oni koji ih imaju!!!


Da si procitao post iznad, znao bi da ih mogu videti i oni koji ih nemaju. Kao sto sam ih ja slala drugarici. Videla ih je iako ih nije instalirala. Sad, nekom je nesto lose, nekom ne. Za novu god je bilo puno novogodisnjih smajlija. Sta znam ima 4 podopcije i svaka je prica za sebe. Pored njih tu su i ovi klasicni, malecki.
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2009
Poruka
44
Da si procitao post iznad, znao bi da ih mogu videti i oni koji ih nemaju. Kao sto sam ih ja slala drugarici. Videla ih je iako ih nije instalirala. Sad, nekom je nesto lose, nekom ne. Za novu god je bilo puno novogodisnjih smajlija. Sta znam ima 4 podopcije i svaka je prica za sebe. Pored njih tu su i ovi klasicni, malecki.
I ja sam testirao .Ne mogu da vide oni koji nemaju instalirane smajlije tj ako nemaju instalirano a vi im posaljete neki od smajlija njima ce izaci samo ovo npr

[icons1]
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2009
Poruka
44
I da zaboravio sam da kazem da imaju virus i da su mi sj**ali Mozzilu .Ako neko ima problem kao sto sam ja imao treba da izbrise u program filesu folder koji se naziva facemoods(to su ti smajliji) ,to je addon koji ne ide u sastav mozzile tako da ako izbrisete i ponovo instalirate mozzilu imacete opet isti problem.

Pa naravno da nemogu da vide kada nemaju....
Pa citaj sta je napisala JULKICA ona kaze da ne moraju da imaju da bi videli ja njoj odgovaram.
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
3.218
Pa procitao sam...
Evo dokaza da je virus:
Kod:
[url=http://virusscan.jotti.org/en/scanresult/c1937e4fe1eb6057822b0229acfb039ba0382417]Facemoods.exe - Jotti's malware scan[/url]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
I ja sam testirao .Ne mogu da vide oni koji nemaju instalirane smajlije tj ako nemaju instalirano a vi im posaljete neki od smajlija njima ce izaci samo ovo npr

[icons1]


Neverovatno. Da ne ponavljam, kod mene nije tako. Znaci i oni kojima sam slala, videli su, a znam da ga nemaju...:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Pa procitao sam...
Evo dokaza da je virus:
Facemoods.exe - Jotti's malware scan



Evo jos jednog dokaza:

33xu9mh.jpg
 
Natrag
Top