Facebook se gasi 13 Februara.

Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
113
facebook%20end%20cooliranjenet.jpg


PALO ALTO, 8.januar 2011 - Mark
Zuckerberg je najavio da ce Facebook biti
ugasen u februaru.
"Facebook je izmakao kontroli" rekao je
Zuckerberg na konferenciji za novinare u
svojoj kancelariji u Palo Altu " upravljanje
sajtom izaziva mnogo stresa,i mnogo utice na
moj privatni zivot. Moram da stavim tacku na
ovo ludilo." Zuckerberg je nastavio da objasnjava da od 13.februara,korisnici nece moci da pristupe svojim
nalozima na Facebook-u. "Posle 13.februara ceo sajt ce biti offline" dakle ako zelite da sacuvate svoje slike
preporucujemo vam da ih prebacite na racunar. Zuckerberg je rekao da je odluka da se zatvori Facebook
bila teska,ali smatra da ljudi nece biti uznemireni. "Ja licno ne mislim da je ovo velika stvar" rekao je on u
privatnom telefonskom intervju "i da budem iskren mislim da je ovo dobro za sve. Bez Facebook-a, ljudi
ce morati da izlaze napolje i da upoznaju prijatelje. To je uvek bila prava stvar."
Roditelji sirom sveta osecaju veliko olaksanje zbog gasenja Facebook-a. "Drago mi je zbog ovga" rekao je
jedan roditelj. "Sada moja deca nece po ceo dan biti ispred racunara."
Facebook se trenutno rangira kao jedna od najbogatijih firmi na svetu, cija se vrednost procenjuje na
oko 7,9 milijardi evra."Nije me briga za novac",rekao je Zuckerberg. "Ja samo zelim nazad svoj stari zivot"
Posle 13.februara sve slike, beleske, linkovi, video klipovi bice trajno obrisani.
Nakon 7 godina postojanja i preko 500 miliona korisnika Facebook ce biti ugasen.

Izvor: cooliranje.net
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.10.2010
Poruka
1
Isto ovo sam citala i za 15. mart, ista izjava, isto mjesto i datum tzv. objavljivanja :D Mislim da od ovog nema nista, mada ne bi bilo lose :D
 
Natrag
Top