Facebook problem

Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
2
Pozdrav svima.

Imam jedan "problem" vezan za facebook i slanje poruka u inbox, pa ukoliko neko zna o cemu se radi, bio bih mu zahvalan na pomoci.

Naime, desava se da posaljem poruku osobi ili osobama koje mi nisu prijatelji u inbox, a da im ona uopste ne stigne, iako meni pise da je poslata i da je sve ok. Da li neko zna u cemu je problem?

Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
25.07.2012
Poruka
9
Možda je Facebook bug neki, možda ta poruka bude označena kao spam pa Facebook postupa sa njom u skladu sa svojim pravilima za spam.
 
Član
Učlanjen(a)
20.09.2009
Poruka
40
E ovako da ti ja postavim par pitanja. Po cemu znas da je poruka poslata a nije primljena? Ako mislis da je to zbog onog seen (vidjeno) to oznacava da li je neko procitao poruku ili ne. Drugo postoji varijanta da je tvoja poruka svrstana od strane te osobe u one koje se nazivaju others (ostali ) sa svim ostalim porukama koje su najcesce poslate od nekih grupa ili te je taj neko prebacio ( namerno ili nenanemerno ) u tu grupu.Ovu grupu others (ostali)mozes naci tako sto ces uci u poruke tj inboks. A onda iznad imena ljudi sa kojima se dopisujes na levoj strani u gornjem uglu ispod pretrage tamnijim slovima ce pisati inbox a svetlijim others. Klikni na ostale (others) i dosao si do poruka koje su ti neki drugi poslali. E sad odes na neku poruku od nekoga koga smatraas da treba da njegove poruke budu u inboksu otvoris poruku onda na action ( akcija ili nesto slicno na srpskom) u gornjem desnom uglu i odaberi move to inbox ( prebaci u inbox) Ako imas kontakt sa nekom od tih osoba van sveta facebook-a popricaj sa njim i zapitaj ga da li je to uradio i ako zeli objasni mu proceduru da te vrati u inboks. Mada opet kazem meni je malo nejasno kako znas da je poruka primljena i ti posedujes informaciju o tome.
Sad pogledah mojinbox i grupu other i vidim da je sve poruke od ljudi koji mi nisu prijatelji FB sam smestio u tu grupu.
 
Natrag
Top