Facebook problem -- resenje zaista neophodno

Član
Učlanjen(a)
16.01.2012
Poruka
1
Postovanje!

Imam problem sa svojim facebook nalogom i znacilo bi mi dosta kada bi neko mogao da mi pomogne jer tamo imam neke br. tel. koji mi trebaju a ne mogu da im pristupim (ne mogu uopste da uđem na profil)..

Problem je sledeći: Kad probam da se ulogujem Facebook mi kaze da je moj nalog privremeno zakljucan iz bezbednosnih razloga. Traze mi da ukucam security code koji je navodno poslat na moj broj mobilnog. A meni nije nista stiglo vec nedelju dana iako stalno pritiskam resend code...
Ne nude mi drugu alternativu da bih uspeo da udjem na face osim te..., znacilo bi mi ako ne zna kako ovo moze da se resi, ili da se nekako zaobiđe prepreka...
Hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
A dali postoji opcija da ti posalju na email ? Nisam imao iskustva sa tvojim problemom jos . pozzz
 
Učlanjen(a)
26.01.2012
Poruka
1
i ja imam isti problem ni na email mi ne odgovaraju a na mob ne stize poruka
 
Učlanjen(a)
11.02.2012
Poruka
1
Ljudi slusajte,moja drugarica je imala isti taj problem...ako unosite mts mrezu facebook ima problem i ne salje kodove obavezno probajte sa 063,062...stici ce vam 100 %....ako ne odmah u roku od dva sata.....
 
Učlanjen(a)
18.02.2012
Poruka
1
I kod mene se isto to sa kodom desava,trazi da ga unesem a ovi me ne salju na br.A za ovo u vezi br kako na 64 slabo stizu ti kodovi sam cuo kao i da na ostale mreze postoje vece verovatnoce.ALI KAKO SADE KAD NMG DA PRISTUPIM PROFILU PROMENIM JA TAJ BR????
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
83
Ja sam imala taj problem, ne surfanjem preko telefona nego sa kompjutera. Pokušaj ići na "Pomoć", zatim na "Report abuse....." gde imaš opciju "Hacked account". Kad otvoriš idi na "Secure a Hacked Account" pa "My account" i prijavi da ti je hakovan račun. Nakon toga treba da dobiješ e-mail sa uputstvom (ja sam morala menjati lozinku i na fejsbuku i na mail adresi). Trebalo bi da povratiš tvoj nalog.
 
Učlanjen(a)
24.01.2013
Poruka
1
To mi se vec desilo i uspela sam da potvrdim nalog. Sada se ponovo isti problem pojavio ali me tera da prepoznam ko je oznacen na nekim slikama da bih to dokazala da sam to ja. Ne spominje sad broj telefona. O cemu se radi???
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2012
Poruka
130
Radi se o tome da treba bataliti FB i izaci u park, na kej...
 
Natrag
Top