Facebook: Lajkovanje

Učlanjen(a)
29.03.2013
Poruka
82
Ćao svima.
Moj drug je napravio Facebook stranicu.
Kako bih omogućio drugu da što veći broj ljudi lajkuje njegovu stranicu, molim Vas da dobro razmislite, iskoristite sva vaša znanja sa

Facebook-a i Interneta te da mi napišete šta je potrebno da moj drug uradi kako bi dobio što veći broj lajkova.
Ako znate za neke savete i trikove u vezi postavljenog pitanja molim vas da ih podelite sa mnom.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Mada nemam pojma hajde da ti izadjem u susret.
Znaci ko sto i sam znas postoje dva nacina - posten i neposten.

Kod ovog prvog, taj tvoj drug verovatno mora da bude stvarno dobar, pre svega smesan pocev od imena, svojih slika, komentara. Jednom recju mora da bude izuzetno nacitan, da bi imao odakle da crpe svoje nepresusne i smesne ideje, ali i pametne. Ovo se ne postize tako lako i mora da zagreje stolicu radom na svojoj malenkosti, druzenjem(ne bi me zacudilo da ima i specijalizovana knjiga u pdf o lajkovima). Jednom recju nece to odmah preko noci.

Kod drugog, da ga nazovemo kriminalnog nacina, ne treba da bude ni pametan ni lud, niti smesan, dovoljno je koliko sam video da upotrebi program pod imenom Facebook Auto lajker ili Facebook Auto Liker.
Znaci neka vrsta pop-up programa koja ce za njega da obavi posao. Zbog preterane popularnosti ima i verzija za android,
FB Auto Liker v2.50/2.5.0 APK Free
-Toliko se daleko otislo sa ovom svojevrsnom zezancijom da je Fejsbuk poceo i da pravi zastitu, pa se program neretko i narucuje kod programera za specijalne primene itd.

-Sto se tice saveta uspesnih kod prvog slucaja nekako se bojim da ti nece reci,
zamisli sad da ti neko kaze gde je zakopao pare, haha..
..a ti posto si otvorio ovu temu, ako nesto ipak saznas, dopisi ovde.
 
Učlanjen(a)
29.12.2013
Poruka
129
Napravis stranicu i onda je reklamiras, delis, linkujes.
Ako je kvalitetna nije problem s lajkovima, kad ljudi vide da nesto vredi sami lajkuju, ne treba ih nagovarati. S druge strane ako je stranica losa lajkovi ne vrede mnogo jer niko nece dolaziti da čita.
 
Učlanjen(a)
29.03.2013
Poruka
82
Dragi moji forumaši, svima Vam mnogo hvala na izdvojenom vremenu za pisanje odgovora i što niste tajili vaše znanje.
Mom drugu koji je vlasnik Facebook stranice za koju hoće da bude lajkovana, proslediću tekst odgovora koje ste posotvali.

Za forumaše koji budu hteli da dođu do odgovora na pitanje za koje je moj drug želeo da sazna moguće načine rešavanja problema, prilažem pdf fajl čiji sadržaj obuhvata odgovore sa svih foruma gde sam postovao pitanje u vezi lajkovanja na Facebook-u.

Svako dobro.
Kod:
https://mega.nz/#!J4Rg3TBT!fGgLYj6fXdtkhotODJ_Xsf_U4BXk5ZWiWpgR3OUzevc
 
Učlanjen(a)
29.12.2013
Poruka
129
Imate grupe na FB koje se time bave, vi lajkujete drugima a oni zatim vama. To nije zabranjeno. A najbrzi način je naći nekog ko ima 1000 profila i eto vam odmah 1000 lajkova. Da, ima i takvih, Pakistanci, Indijci i sl. za nekoliko dolara rade svasta po netu. Ali sve su to lazni lajkovi jer oni vise nikad nece doci na vasu stranicu.
Navescu svoj pr. Napravio sam nekoliko stranica na FB i reklamirao do 100 lajkova. Stranice koje su vredele, odnosno da se imalo sta zanimljivo na njima procitati su lajkovane i dalje. One ostale nisu ili vrlo retko, dodju ljudi, ne vide nista za njih interesantno, i ne lajkuju. No nisam ni pravio da bi mi drugi lajkovali vec da bih na njima cuvao neke poslovne predloge i linkove. :) Na pr. sve zanimljivo sto sam na netu nalazio o online zaradi postavljao sam na jednu stranicu. Reklamiranje drugih, kliktanje, online prodaja, nagradne igre i dr. Ali nekima se svidelo pa lajkovali.
Znači najbolje je napraviti stranicu o onome u sta se najbolje razumete i to predstaviti kvalitetno, a obavezno i povremeno dodavati sadrzaj kako bi se videlo da je stranica aktivna..
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top