F.C. Juventus ~ La Vecchia Signora

Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Kimi čim ti neko dokaže da nisi u pravu ti se vadiš na to da smo mi klinci, da mi ništa ne znamo a ti sve znaš, e pa ne gledaš samo ti fudbal postoji Wikipedija i ja znam šta se dešavalo u Italiji i uopšte u fudbalu devedesetih i kojih već godina.


Znaš kako bracak, nisam ja ne znam koliko stariji od tebe, ali jednostavno imaš površno razmišljanje o fudbalu, to se vidi sa Marsa. Uzrok tome je samo jedan, pratiš fudbal jako kratko i ne podržavaš klub zato što ga istinski voliš nego zato što je taj klub sad IN.

Od krad pratim fudbal ja volim samo Juve, i kad pobeđuje i kad gubi, i to zna svaka osoba koja me poznaje.
Mene na primer nije sramota da odem sutra u školu iako znam da će pola škole da me zajebava zbog dva poraza od 2:0, zato što svi znaju koji klub ja volim i kojim klubom sam ja zaluđen.
Bio sam prehlađen i cele prošle nedelje sam blajao kući, sad me čeka žestoka zajebancija, ali ja ipak idem ponosan, zato što navijam za najveći klub, sa najvećom istorijom i uz njega sam i u porazu i u pobedi i uvek ću biti.

Jako je malo ljudi koji bi ostali verni nekom klubu kad dođe do izbacivanja u drugu ligu, ja mogu sad da potpišem da bi ti prvi počeo da navijaš za neki drugi klub kad bi inter izbacili u drugu ligu. Isto tako sam uveren da si do sad promenio bar 10 klubova za koje si ''navijao''. Znam kako to ide, bio sam i ja 8 razred.
Ja sam, štaviše, pokušavao da nađem streamove i snimke Juventusovih mečeva kada je bio u Serie B iako sam tada imao bednu dial-up konekciju. Snalazio sam se nekako kako sam znao i umeo i drago mi je zbog toga. Drago mi je što mi nikada nije palo na pamet da prestanem da volim Juve. Kad smo prebrodili Seriu B shvatio sam da volim Juve još više i znam da ću ga voleti do kraja života, a da bih tu ljubav svima dokazao uskoro idem da istetoviram Juventusov grb, to sam napisao čak i ovde negde na forumu.

Tako da ti odmah bude jasno, da ja sa tobom i sa tvojim drugarom mogu samo da se zezam i ništa više. Jer vi nikada ne možete argumentovano da se nosite samnom u fudbalskoj diskusiji, jer to teško pada i mnogo starijima od mene.

I da, usput, ja ovako nezainteresovan ze fudbal, dajem galvu da znam više i o interu i o celskiju od vas obojice zajedno.

Ja sam jebeno zaluđena budala za fudbalom, i drago mi je zbog toga. :)

I još nešto, da te posavetujem ovako drugarski, o fudbalu se ne uči na Wikipediji, na njoj mogu da se nađu samo zanimljivi tekstovi, kao što je onaj moj u temi ''Fudbal'' i ništa više.
Pola podataka im je netačno, što se statistike tiče.

Nadam se da si video kako se izvode slobodni udarci..:)

Video sam, svaka čast, odličan gol. ;)

Ali kakve je majstorije Del Piero iz ''slobodnjaka'' imao, to će kompletan tim Chelsea morati još dugo godina da uči. :)


Nemam nekog posebnog favorita u Italiji, ali pomalo gotivim Juve, Stara dama, stara skola...

Volim vas što cenite staru majstorsku školu italijanskog fudbala. :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Mene na primer nije sramota da odem sutra u školu iako znam da će pola škole da me zajebava zbog dva poraza od 2:0, zato što svi znaju koji klub ja volim i kojim klubom sam ja zaluđen.
Respect, meni važi to isto samo u slučaju Lacio
Jako je malo ljudi koji bi ostali verni nekom klubu kad dođe do izbacivanja u drugu ligu, ja mogu sad da potpišem da bi ti prvi počeo da navijaš za neki drugi klub kad bi inter izbacili u drugu ligu. Isto tako sam uveren da si do sad promenio bar 10 klubova za koje si ''navijao''. Znam kako to ide, bio sam i ja 8 razred.
Ja drugi potpisujem i znam ih još gomilu koji isto tako "navijaju"
Ja sam jebeno zaluđena budala za fudbalom, i drago mi je zbog toga. :)
Dobro, dobro, nemoraš da se hvališ :D
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Znaš kako bracak, nisam ja ne znam koliko stariji od tebe, ali jednostavno imaš površno razmišljanje o fudbalu, to se vidi sa Marsa. Uzrok tome je samo jedan, pratiš fudbal jako kratko i ne podržavaš klub zato što ga istinski voliš nego zato što je taj klub sad IN.

Od krad pratim fudbal ja volim samo Juve, i kad pobeđuje i kad gubi, i to zna svaka osoba koja me poznaje.
Mene na primer nije sramota da odem sutra u školu iako znam da će pola škole da me zajebava zbog dva poraza od 2:0, zato što svi znaju koji klub ja volim i kojim klubom sam ja zaluđen.
Bio sam prehlađen i cele prošle nedelje sam blajao kući, sad me čeka žestoka zajebancija, ali ja ipak idem ponosan, zato što navijam za najveći klub, sa najvećom istorijom i uz njega sam i u porazu i u pobedi i uvek ću biti.

Jako je malo ljudi koji bi ostali verni nekom klubu kad dođe do izbacivanja u drugu ligu, ja mogu sad da potpišem da bi ti prvi počeo da navijaš za neki drugi klub kad bi inter izbacili u drugu ligu. Isto tako sam uveren da si do sad promenio bar 10 klubova za koje si ''navijao''. Znam kako to ide, bio sam i ja 8 razred.
Ja sam, štaviše, pokušavao da nađem streamove i snimke Juventusovih mečeva kada je bio u Serie B iako sam tada imao bednu dial-up konekciju. Snalazio sam se nekako kako sam znao i umeo i drago mi je zbog toga. Drago mi je što mi nikada nije palo na pamet da prestanem da volim Juve. Kad smo prebrodili Seriu B shvatio sam da volim Juve još više i znam da ću ga voleti do kraja života, a da bih tu ljubav svima dokazao uskoro idem da istetoviram Juventusov grb, to sam napisao čak i ovde negde na forumu.

Tako da ti odmah bude jasno, da ja sa tobom i sa tvojim drugarom mogu samo da se zezam i ništa više. Jer vi nikada ne možete argumentovano da se nosite samnom u fudbalskoj diskusiji, jer to teško pada i mnogo starijima od mene.

I da, usput, ja ovako nezainteresovan ze fudbal, dajem galvu da znam više i o interu i o celskiju od vas obojice zajedno.

Ja sam jebeno zaluđena budala za fudbalom, i drago mi je zbog toga. :)

I još nešto, da te posavetujem ovako drugarski, o fudbalu se ne uči na Wikipediji, na njoj mogu da se nađu samo zanimljivi tekstovi, kao što je onaj moj u temi ''Fudbal'' i ništa više.
Pola podataka im je netačno, što se statistike tiče.



Video sam, svaka čast, odličan gol. ;)

Ali kakve je majstorije Del Piero iz ''slobodnjaka'' imao, to će kompletan tim Chelsea morati još dugo godina da uči. :)




Volim vas što cenite staru majstorsku školu italijanskog fudbala. :)

Normalno da je Del Piero majstor slobodnjaka to se zna i to ce se znati..Do finala Lige Sampiona 2007/2008 ja sam voleo Manchester United posle te utakmice ja sam zavoleo Chelsea i od tad ja ga volim i u dobru i u zlu..Mislis da meni nije bilo tesko kada je Chelsea izgubio od Barselone sta vise ja sam plakao..Meni nije bitno ko je prvak Engleske ja volim samo Chelsea pa makar ispao iz Premijer lige i otisao u Championship..:)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Normalno da je Del Piero majstor slobodnjaka to se zna i to ce se znati..Do finala Lige Sampiona 2007/2008 ja sam voleo Manchester United posle te utakmice ja sam zavoleo Chelsea i od tad ja ga volim i u dobru i u zlu..Mislis da meni nije bilo tesko kada je Chelsea izgubio od Barselone sta vise ja sam plakao..Meni nije bitno ko je prvak Engleske ja volim samo Chelsea pa makar ispao iz Premijer lige i otisao u Championship..:)

Eeee...da ti znaš koliko sam ja plakao zbog Juventusa, nisam kao klinja toliko plakao.
Kad se samo setim odluke da izbace Juve u Serie B, i sad mi suza krene. Tada za mene nije bilo utehe.

I ono gore što sma ja napisao je bilo više upućeno tvom drugaru nego tebi, jer on tako provocira i ode.
Mada me ne bi čudilo da je u pitanju jedan isti član sa različitim nickovima. :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruka
1
Normalno da je Del Piero majstor slobodnjaka to se zna i to ce se znati..Do finala Lige Sampiona 2007/2008 ja sam voleo Manchester United posle te utakmice ja sam zavoleo Chelsea i od tad ja ga volim i u dobru i u zlu..Mislis da meni nije bilo tesko kada je Chelsea izgubio od Barselone sta vise ja sam plakao..Meni nije bitno ko je prvak Engleske ja volim samo Chelsea pa makar ispao iz Premijer lige i otisao u Championship..:)


Vidi bratic, ja navijam za liverpool ceo zivot, a dve godine ih pratim, a od prosle godine svaku tekmu, i polako pocinjem da zivim sa liverpool-om, e sad meni nije jasno, kako neko moze da navija za chelsea posle man utd.-a, to bi bilo kao kada bi ja poceo da navijam za everton ili man utd-to neide, ti da si bio i malo UTD-ov fanatik, znao bih da se ta dva kluba mrze i ti bih zamrzeo, sto znaci da ti jos uvek trazis klub....

Ali ako zelim ti svu srecu, ali pocni da navijas za onaj koji ti je u srcu....
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Ja navijam za CHELSEA jos tamo od kad je arsenal bio najbolji u engleskoj!Veruj te mi na rec da sam osedeo ali bukvalno osedeo u 19oj samo zbog celsia i zvezde!!!smile3
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Vidi bratic, ja navijam za liverpool ceo zivot, a dve godine ih pratim, a od prosle godine svaku tekmu, i polako pocinjem da zivim sa liverpool-om, e sad meni nije jasno, kako neko moze da navija za chelsea posle man utd.-a, to bi bilo kao kada bi ja poceo da navijam za everton ili man utd-to neide, ti da si bio i malo UTD-ov fanatik, znao bih da se ta dva kluba mrze i ti bih zamrzeo, sto znaci da ti jos uvek trazis klub....

Ali ako zelim ti svu srecu, ali pocni da navijas za onaj koji ti je u srcu....
S jedne strane si u pravu, to bi bilo kao kad bi navijao za Partizan, pa onda za Zvezdu :roll:

Ali s druge stane npr...ja sam strastveni navijač Lacija, ali ne mrzim Romu toliko koliko je ostali fanatici mrze ;)
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Vidi bratic, ja navijam za liverpool ceo zivot, a dve godine ih pratim, a od prosle godine svaku tekmu, i polako pocinjem da zivim sa liverpool-om, e sad meni nije jasno, kako neko moze da navija za chelsea posle man utd.-a, to bi bilo kao kada bi ja poceo da navijam za everton ili man utd-to neide, ti da si bio i malo UTD-ov fanatik, znao bih da se ta dva kluba mrze i ti bih zamrzeo, sto znaci da ti jos uvek trazis klub....

Ali ako zelim ti svu srecu, ali pocni da navijas za onaj koji ti je u srcu....

Tu si u pravu..ali mi je Chelsea stvarno u srcu..
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ma ljudi opušteno samo, tako to ide. Ne treba nikoga osuđivati. Svako je menjao i voleo više inostranih klubova, u to sam siguran.
Ja sam zbog Juventusa zavole i počeo da pratim fudbal, ali pored njega ima dosta klubova koje cenim i drago mi je zbog njihovih pobeda.
Manchester United, PSG, Sevilla, HSV...to su klubovi čiji sam ja veliki poštovalac.
Ali, samo za jedan klub navijam i samo jedan klub volim, to je naravno Juventus.

Evo i ukratko ''moje priče''. :)

Ja sam 2001. godine imao 9 godina i zainteresovao sam se za fudbal, gledao sam derbi inter - Juventus sa ćaletom, koji je inače strastveni Partizanovac i kao takav, bar po nekoj logici navijao je za Juve, ali mi nije govorio ništa, za koga trebam da navijam, kako i šta.

Sećam se da sam ga pitao za koga on navija u tom meču i on mi je rekao za crno-bele, za Juventus.
Ja sam odgovorio da ću navijati za onog ko pobedi u tom meču i pobedio je Juve. To je valjda sudbina.

Ali tek posle godinu dana sam ja počeo ozbiljnije da se interesujem za Juve i ua fudbal uopšte, više sam voleo košarku, a kako i ne kada smo tad bili Evropski prvaci (Turska 2001.) i Svetski (Inidanapolis 2002.). Ko je tada još pratio fudbal. :)
Šalim se ja malo. Dakle, tek u sezoni 2002/2003 ja počinjem ozbiljnije da se interesujem za Juve, počinjem da gledam utakmice i prikupljam podatke.
Sve sam to najviše počeo zbog čoveka koji mi je na avataru - Pavela Nedveda.
On je moj životni i idol i primer kako svaki sportista treba da se ponaša. Nikada nije imao sex afere, izlaske po noćnim klubovima, pijančenja, divljanje brzim kolima, on je jednostavno - Prefesionalac.
Svakom Juventusovom fanu Alessandro Del Piero je drugi otac, ja ga volim isto jednako kao Juventus, ali kada bi me pitali da biram između Nedveda i Del Piera moj odgovor bi bio brz, kratak i jasan, za mene postoji samo jedan igrač, najbolji igrač - Pavel Nedved. Možete misliti koliko njega volim kad Del Piera volim koliko i Juventus. :)

I tako sam ja sve više i više počeo da pratim i volim Juve, da živim sa njim i on samnom. Dosta ljudi me i zove Juve...što me naravno jako raduje. :)

Mogao bih ja ovako o Juventusu i mojoj ljubavi prema njemu tri dana i tri noći, ali neću da zamaram ljude. :)
 
Natrag
Top