F.C. Juventus ~ La Vecchia Signora

Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Kako je lepo videti vas tako srećne i zadovoljne, nisam vas baš video na forumu posle Barcelone...hahahah....:)

Neka, sve je za ljude, i pobede i porazi. Jedno kolo ništa ne pokazuje i nije merilo ničega, svaka ekipa može da bude u krizi.

S'tim što je inter ''u krizi'' bio 20 godina, Chelsea 50, a L'pool je još uvek...hahahahha....

FORZA JUVE... Juve je najjaci u italiji, nema mu ravnih.. 100%

гледам... и видим.... веруј јувентус је најјачи.... видећемо у дербију!


Ti si moj čovek! ;)

Vidi se da gledaš fudbal malo duže od jedne sezone, za razliku od naših drugara.

Aaaa, Kimi, Juventus puko od Kaljarija 2-0, a ti se podsmevaš Interu koji dobio Fiorentinu 1-0.

-Čelsiju si smeješ i vređaš ih a oni dobili 2-0 Arsenal.
-Liverpulu se smeješ a oni dobili Everton 2-0, i Mančester Jun. pre nekoliko kola.

Ceksi je dobio 3-0 uz treci extra gol iz slobodnog udarca Celsijevog kralja DROGBE.A sta je sad Kimi?

Za obojicu važi da pogledate moj prvi post na ovoj strani. ;)

Aaaajaooooo Kimi :rofl:

Kiksevi se dešavaju. :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Juventusu se uvek desavaju kiksevi..

Aaa znam zasto..zato sto je los tim..hahahaha
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Prvo, nemoj da nabijaš postove, sve si to mogao da napišeš u jednoj poruci.

Drugo, ne krivim te što toliko ne znaš, jer si još previše mali da bi uopšte gledao fudbal a ne komentarisao nešo na tu temu.

Ne znam šta se ja uopšte raspravljam sa klincima.
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Вероватно би Ф.К.Јувентус имао више фанова у Србији да нема ту суморну црну боју у грбу:dntknw:.Иначе презентација клуба је одлична.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Вероватно би Ф.К.Јувентус имао више фанова у Србији да нема ту суморну црну боју у грбу:dntknw:.Иначе презентација клуба је одлична.

Nema to nikakve veze, u Srbiji i uopšteno na Balkanu ima ogroman broj bianconera, dokaz za to je i forum Juventusovih navijača, koji je najposećeniji forum tog tipa na Balkanu.

Ali zaustavićemo se na ovome pošto je reklamiranje zabranjeno.

I da, hvala za pohvalu o prezentaciji, sam sam je pravio, trebalo mi je nekoliko dana da sve to skockam. ;)

To se i ja pitam..
Jel si gledao mozda Arsenal-Celsi?

Pa eto..verovatno nemam druga posla. :)

Da, gledao sam utakmicu, takvi mečevi se ne propuštaju.
Ali to nije pitanje za ovaj topic. :blum3:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Drugo, ne krivim te što toliko ne znaš, jer si još previše mali da bi uopšte gledao fudbal a ne komentarisao nešo na tu temu.

Ne znam šta se ja uopšte raspravljam sa klincima.
Kimi čim ti neko dokaže da nisi u pravu ti se vadiš na to da smo mi klinci, da mi ništa ne znamo a ti sve znaš, e pa ne gledaš samo ti fudbal postoji Wikipedija i ja znam šta se dešavalo u Italiji i uopšte u fudbalu devedesetih i kojih već godina.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Nemam nekog posebnog favorita u Italiji, ali pomalo gotivim Juve, Stara dama, stara skola...
 
Natrag
Top