Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Aha znaci mora na profil... sto je i logicno. Ja sve pisao ove brojeve kad se samo ulogujem :beee:

edit: Probao, evo sad nece ni tako (i sa ur i bez ur). Ne znam da li je do mene ili nije namesteno u addonu jos uvek.
ja koristim taj ur********* sa imdb u what the furk adonu i radi mi bez problema......sta oznacim na imdb adon onda sve to lepo povuce....
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
Nisam probao addon ali svakako je dobro što na ovom addonu funkcionišu besplatni real debrid linkovi. Čini mi se da Genesis nije dozvoljavao to?
Iskreno, nisam to pokusavao u Genesisu, ali postojala je mogucnost da se podesi Real debrid account. Tako da ne znam da li bi bilo bolje sa time.
Exodus daje i bez Real debrid acoounta bolje linkove od Genesisa. Kao sto rekoh, to je u slucaju mojih potreba, generalno ne znam, jer nisam bas mnogo testirao.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Probao sam bio ja to na Genesis i nije moglo. Čim probaš RD on da ono file not found ili kako već pisalo.

Exodusu fale Furk i Easynews još ali da nema ograničenje do 5GB-a kao na Genesisu i biće super addon.

Očekivao sam malo drugačij addon od Lambde ali šta znam verujem da će kod baze korisnika koji su koristili Genesis ovo takođe biti jednako popularno, realno zašto i ne bi kad su 80% slični addoni.
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Exodus se azurira,evo danas nova verzija.
To je dobro.Nesto se radi.
Povezan Trakt acount.
 
Učlanjen(a)
04.06.2010
Poruka
63
Exodus je trenutno najbrzi addon za gledanje serija barem po meni.Ni jedan problem nisam imao sa tim addonom
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
steta, autor exodusa se povlaci.....polako ce sad exodus van funkcije jer se nece azurirati vise....bas sam se naviko na taj adon jer je brz....
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Preuzeće Exodus developeri sa tv addons-a. Neće prestati sa ažuriranjem, u poslednjoj za sada verzji Exodusa je sklonjen taj sumljiv kod a za dalje će videti šta i kako.

Možda sad ubace i podršku za Furk.net u njega. E to bi onda stvarno bilo top.;)
 
Natrag
Top