Evolucija coveka

Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
evolucija je jedna od najjacih teorija u nauci i sve u biologiji geologiji paleontologiji se vrti oko nje , i 99% NAUCNIKA se slaze, a 1 % koji se ne slaze nema dokaze protiv.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
ne ne ne pogresio si ti, 100% se slaze, i svi se slazemo vi ste upravu sve je tako kako vi kazete
a to koliko je evolucija teorija u nauci toliko je i religija teorija u istoj nauci
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
sarkazam je za ljude koji imaju neki stav, nije za one koji samo kontriraju bez ikakvih argumenata za svoje misljenje
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
axaxaxax ali bez ikakvih argumenata xD a ti kao imas neke argumente? to sto su za tebe argumenti za druge su budalastine
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
mogu da budu budalastine za tebe koliko hoces, evolucija moze biti vrlo lako oborena sa pravim dokazima, imas ili nemas ? ( naravno retoricko pitanje jer da imas bio bi svetski poznati naucnik koji je oborio jednu od najjacih teorija u nauci )
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
dobro si to rekao TEORIJA
pa ja sam toliko pametan da shvatim da tebi ne trebaju dokazi, zato sto ti u njih neces verovati kao i ovi religiski ljudi, svi ste vi pod jedan isti kalup sklesani
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
Zakoni u nauci postoje samo u matematickim poljima, u biologiji se zakon zove teorija. Nema sta ja da verujem, fosili ( koji u samo jedan od mnostva dokaza ) pokazuju tacan niz evolucije zivota na zemlji , geologija i paleontologija naravno potvrdjuju sa desetinama meraca starosti fosila, cak i astronomija podrzava sve. Glavna opozicija je kreacionizam, koji ide protiv SVEGA sto se zna u nauci danas, i ciji ljudi ne znaju nista o evoluciji, pocevsi od ovih sa ovog foruma koji kazu da kad vide da zaba rodi kengura ima da prihvate evoluciju :D
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
pa dobro su ti i rekli, pokazuju on samo neke slicice sto su umislili da je evolucija coveka od nekog zajednickog pretka, imamo lom naucnika koji kazu da je to budalastina i da to nije dokazivo, imamo one koji kazu da ne postoji dokaz da je covek nastao od neke druge vrste sem od covecije, za sad nema taj dokaz i jasno kazu da sve ostalo su samo verovanja, ako neko hoce da veruje da je nastao od prasine neka veruje, ako veruje da je nastao od majmuna ili nekog zajednickog pretka moze da veruje, ali su to samo verovanja bez adekvatnih dokaza i samo pretpostavke
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
da, bez hiljada izmerenih fosila u tacnim vremenskm periodima, molekularne genetike, fuzije drugog hromozoma i tako dalje mrzi me da ponavljam 200 puta. Taj lom naucnika koji govori da evolucija nije tacna treba da nadje neki dokaz da nije tacna, u americi se islo na sud evolucija protiv kreacionizma, i dzordz bus je podmetnuo svog sudiju i rekao da je vreme da krene da se uci i kreacionizam.
Imas na netu da vidis sta se desilo na sudjenju kada su naucnici krenuli da daju dokaze za evoluciju, a kreacionisti za kreacionizam, naravno nema potrebe da ti kazem ko je pobedio.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
teras me da pisem mnogo a to ne volim, ali evo objasnicu ti sta je tvoja nauka na forumu religija da svi vide lepo, ja to pokusavam da vam docaram ukratko ali vidim da vi naucnici niste u stanju to da shvatite
 
Natrag
Top