Evo zašto ne treba tražiti ljubav na "netu"

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
On je već imao devojku, da je bila normalna ne bi preko neta tražio drugu yes3

Verovatno je i nju nasao preko neta, mozda nema dovoljno samopouzdanja za "face to face" :dntknw: :D
Lepo ja rekoh, cudni su putevi Gospodnji, nikad covek ne zna na sta i na koga moze da naleti, toliko bolesnih... :D
Nency, izvini ako ti spamujemo temu ;)
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Oboje su za žaljenje...Ja sam negde ranije rekla i na drugim temama...''Ljubav na internetu'', je totalni promašaj. Ako čoveka ne vidiš u direktnom kontaktu i ako ne vidiš govor očiju i tela, a ''oči su ogledalo duše'', onda je svako kuckanje i dopisivanje besmisleno...

Ovo je možda neki banalan primer, ali je svakako dobra slika o tome koliko su ljudi neiskreni jedni prema drugima...Mislim da je net, odlično sredstvo za manipulisanje...
Jesam za neko ''zezanje'', razmenjivanje mišljenja, diskusiju i druženje (ali samo donekle, jer bih i tu insistirala na ''viđenje'', prosto takva sam osoba)...ali i ne i za neku ''ljubav na neviđeno''.....Možda ne ''pratim modu''...Ali to je moje mišljenje...
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ja mislim da si ti potpuno u pravu Death. Vidiš ti šta se sve može desiti čovjeku samo zato što je filantrop. E, sad... nije čovjek rikverc driver... voli malo više žene... pa zar to umanjuje njegov filantropski karakter? Zar je zbog svoje ljubavi zaslužio da bude fizički maltretiran do mjere u kojoj dolazi do intervencije organa reda. Na kraju je mogao da završi i u "sigurnoj kući", a sve zbog ljubavi prema onom dijelu čovječanstva koji je navodno ugrožen i frustriran te onaj ostatak čovječanstva kojem pripada ovaj paćenik, konstantno optužuje zbog manjka pažnje, empatije i ljubavi. Nemam riječi... strašno... užasno, frapiran sam ko frape od banane i krastavca.:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Kako bre dođe do filantropa...previše si emotivno shvatio moje komentare :)
Jel vidiš šta si dešavanja čim se kao problem postavi pitanje pažnje :lol:
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Kako bre dođe do filantropa...previše si emotivno shvatio moje komentare :)
Jel vidiš šta si dešavanja čim se kao problem postavi pitanje pažnje :lol:

Pa jest Death, opet si u pravu... kad je ljubav u pitanju ja sve preozbiljno shvatam. Taki smo ti mi muški, same emocije. A one... ko američka administracija... svi okolo krivi samo one prave. Evo, siguran sam da u ovom slučaju upotrebu sile smatraju legitimnom, njegove povrede kolateralnom štetom a nju vide kao žrtvu.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pa jest Death, opet si u pravu... kad je ljubav u pitanju ja sve preozbiljno shvatam. Taki smo ti mi muški, same emocije. A one... ko američka administracija... svi okolo krivi samo one prave. Evo, siguran sam da u ovom slučaju upotrebu sile smatraju legitimnom, njegove povrede kolateralnom štetom a nju vide kao žrtvu.

To ti pričam, ko zna koliko dugo se pretvarala i lagala jadnog čoveka namerno igrajući na kartu muških emocija. Da je htela mogla je sve da se preseče kad je primetila da se on primio, ali ne. Ona je spremala osvetu, očekujući da će srčka da ga strefi kad je vidi. Šta je sve planirala, bolje što ne znamo detalje, verovatno ni američka administracija ne bi bolje smislila :lol:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
To ti pričam, ko zna koliko dugo se pretvarala i lagala jadnog čoveka namerno igrajući na kartu muških emocija. Da je htela mogla je sve da se preseče kad je primetila da se on primio, ali ne. Ona je spremala osvetu, očekujući da će srčka da ga strefi kad je vidi. Šta je sve planirala, bolje što ne znamo detalje, verovatno ni američka administracija ne bi bolje smislila :lol:

Podlo i sa predumišljajem, osveta malog Kineza... a sigurno je histerično plakala kada su je policajci uhvatili u zlodjelu. Kao, ona je žrtva. Perfidno i skroz licemjerno... i samo zato što je sebi uvrtila u glavu da ima copyright na njega. Kako je to posesivno i sebično.:lol: A sa druge strane... šta je on uradio. Perfidno i smišljeno zavođenje preko mejla mu se jadnom učinilo kao obećanje sreće. On dolazi na sastanak pun najuzvišenijih ljudskih osjećanja... i šta doživljava? Nemam riječi... licemjerje i podlost.:lol:
 
Natrag
Top