Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
16
Da je veliki umetnik jeste,ali nije joj mesto na farmi,samo rusi svoj ugled koji je godinama stvarala.
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
83
Ne znam sta sad radi... ali velika je nauka dostojanstveno ostariti... Izuzetno razumem javnu scenu i pokusavam da razumem zelju za ostankom na njoj... Slabo pratim farmu ali ono sto vidim mi se nimalo ne dopada, kad govorimo o Evi Ras.
Ima Jovanku Broz... odlican primer kako se dostojanstveno stari i ostaje dama, bilo bi lepo da je nju uzela za model.

Ne pratim je ni ja,no čujem od drugih i baš sam se razočarala njenim ponašanjem.A primer ti je ekstra,ne bi bolji ni ja odabrala
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
47
Ko god prati njen rad zna da je ona oduvek ovakva.Ako ste ikad procitali neki njen intervju onda znate da ona psuje ko kochijas,i upravo iz tog razloga novinari i ne zele da je intervjuisu.Jer je bukvalno svaka treca rec psovka.
 
Član
Učlanjen(a)
15.08.2009
Poruka
67
Sinoc je stala na staranu jednog muskarca tacnije Ekrema toliko o tome koliko stiti zene. On ako nije sposoban da spava u stali nije ni trebao da ulazi na Farmu. Ova Farma je veliki promasaj...
 
Natrag
Top