Eva Ras: Muža sam ubila seksom

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Eva Ras: Muža sam ubila seksom



SrbijaNet | 22 oktobar 2010


eva-ras-498.jpg


Eva Ras ne prestaje da priča o seksu, štaviše njene izjave su sve šokantnije. Poslednja u nizu koja je privukla veliku pažnju farmera i gledalaca, bila je Evina konstatacija da je seksom ubila svog muža, slikara Radomira Stevića Rasa.


Marjanu Rističeviću, Jasmini Ani i Vendi glumica je ispričala da je pre 28 godina ostala udovica nakon što je cele noći vodila ljubav sa mužem.


„Celo veče smo se je..li, ali bez prestanka, da bih ja ujutru otišla za Novi Sad, a Ras je ostao kući i umro! Vodili smo ljubav satima jer smo znali da se nećemo videti nekoliko dana i morali smo da nadoknadimo unapred. Meni su dan kasnije saopštili da sam udovica i da je Ras preminuo. Bože, pitala sam se kako ću preživeti! Pa ja sam kriva, ubila sam ga! Bio je previše umoran nakon seksa i zbog toga je umro! Godinama su me ubeđivali da se to nije desilo zbog toga što smo se je..li celu noć i kako to nema veze s mozgom, ali nisam verovala,“ ispričala je glumica, dodavši da je kao mlada ’mnogo volela da se pari’ i da je za to ’iskoristila svaki trenutak’.


Njena priča šokirala je troje farmera, ali je Vendi zaključila da joj je priča neverovatna i da sumnja kako je Ras preminuo od previše seksa. Vendi doduše nije rekla da li veruje Evinoj tvrdnji da i dalje ima udvarače.


„I dalje i ma idiota koji se muvaju oko mene, ali ja im kažem samo: „Idi bre u pi*ku materinu, ja sam bespolno biće! Odjebi, bre, od mene!“,“ pohvalila se Eva folkerki.
 
Natrag
Top