Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Baci NOD32, nadji bolji AV, ja ti preporucujem Avast! PRO v4.8 imas jedan kljuc i ne treba da ga menjas vise, dakle veoma je prosto, meni licenca npr. istice tek za 3 god..
Druga veoma dobra stvar u vezi Avast!-a, je to sto cim zavrsis njegovu instalaciju, pita te da li zelis da pokrenes start-boot scaning, potvrdis i pocinje skeniranje iz MS-DOSa (pri restartu pojavice se plavi prozor za skeniranje pre dizanja Win-a), odnosno nalik na Safe Mode, tako da odmah znas da li imas trojan, Malware, Spy, rootkit, IFrame itd.
Ako neces njega, jos jedan veoma dobar Ruskog porekla AV je DoctorWeb..., pa izaberi sam...
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
Uf,uf,uf sta naprica molim te avast najbolji:D:D:Didi malo pronadji statistiku pa pogledaj.A tebi asimire prepoprucujem eset smatr security 4 ima ovde da se skine na forumu sigurno jer znam da sam jedan ja postavio i njega instaliraj 3u 1 ti je on extra radi,Ima i taj crek za njega do 2050 godine ali meni nije funkcionisao dobro pa sa reinstalirao i imam gomilu sajtova sa kojih skidam kljuceva kada zatreba
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Uf,uf,uf sta naprica molim te avast najbolji:D:D:Didi malo pronadji statistiku pa pogledaj.A tebi asimire prepoprucujem eset smatr security 4 ima ovde da se skine na forumu sigurno jer znam da sam jedan ja postavio i njega instaliraj 3u 1 ti je on extra radi,Ima i taj crek za njega do 2050 godine ali meni nije funkcionisao dobro pa sa reinstalirao i imam gomilu sajtova sa kojih skidam kljuceva kada zatreba

Kao prvo, nisam rekao da je najbolji AV, prvo procitaj dobro sta sam napisao, vec da je bolji od NOD32, a ESET Smart Security 4, je nesto drugo, iako ih radi ista kompanija.
A ti pogledaj ko ima vecu AV bazu podataka Avast! (ima vise verzija Avast!-a kao npr Enetrprise koji ima integrisan Firewall, a pro verzija ima samo Anti-Malware, koji je veoma dobar) ili ESET SS, jer svi znamo da konvencionalni AV bez Firewall-a ne moze funkcionisati adekvatno ili sa Anti-Malware programima.
Jedini AV koji gotovo sve ima integrisano i tesko se falshira je KIS i to je to brate, nema lazi nema prevare.
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
163
Imaš na forumu temu o Essetu skini kao ja esset 4.2.58.3 i među zadnjim postovima tip je postavio licencu koja važi do 16.06.2012, nemoj je ubacivati dok instaliraš eset već nakon pokretanja i skidanja novih definicija ubaci licencu i miran si do 2012-e. Meni radi dobro ima firevar, antispam,antispajwer i dobro se uklapa sa malwarebytes anti malware. Također imam i Avast 5.0.594 (na hrvatskom) kod kojeg sam zaustavio trajnu zaštitu i po potrebi ga uključim da skenira sistem. Prednost mu je ta iako je isključen vrši automatsko ažuriranje. Naravno prilikom njegovog pokretanja isključim esetovu zaštitu da se ne bi došlo do preklapanja dva AV programa i međusobnog kočenja.
 
Natrag
Top