Eset Nod 32 problem sa aktivacijom

Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Poz svima. Koristim ga vec 10 godina ali od skora se sam apdejtovao od verzije 9 na 12 i vise ne mogu da ga aktiviram. Brisao sam ga onim nod uninstalerom, cistio registre ali vise ne moze da uspostavi vezu sa serverom prilikom registracije - koju god verziju da instaliram tako je. U pitanju je win 7 x64.
Slika u prilogu, nemam neki drugi antivirus, oko rutera nista nisam dirao, proxy server i ostalo - nisam nikad imao ovaj problem
123.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Danas svaki AV ima svoj uninstaler,a sto se tice Revo Unistaler,nema greske ni sa njime odraditi
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Original eset, Isprobao sam i to, i rucno sam obrisao sve repove u registrima. Nesto se zeznulo, ne mogu ceo sistem da reinstaliram zbog toga, na drugom racunaru radi bez problema. Problem je sto prilikom registracije nece vise da se poveze sa serverom, postavio sam sliku.
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Sve sam to isprobao, danima sam guglao pre nego sam okacio ovde, nema sta nisam pokusao. Izgleda da nece vise moci dok se ne reinstalira sistem, a to nece biti skoro. Na drugom racunaru sa istim sistemom isti eset radi bez problema.
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
To nisam, ali isti sam sistem radio i na laptopu, potpuno sve identicno od instalacija do noda - na laptopu hoce na desktopu nece. Probacu i update frameworka, mada ne verujem da je to.
Ja imam 4.6, ali ajd probacu na 4.7.2, ne moze da skodi. Otisao mi je sistem 100%, ionako sam ga davno radio.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
To nisam, ali isti sam sistem radio i na laptopu, potpuno sve identicno od instalacija do noda - na laptopu hoce na desktopu nece. Probacu i update frameworka, mada ne verujem da je to.
Ja imam 4.6, ali ajd probacu na 4.7.2, ne moze da skodi. Otisao mi je sistem 100%, ionako sam ga davno radio.

Probaj ukloni ga sa revo uninstalerom kao sto ti je predlozeno u okviru programa imas opciju junk file clener pa proteraj i to!
Zatim skini ovaj program

registry first aid platinum torent link!
Ako nece sa ovog nadji neki drugi!

Kod:
https://1337x.to/torrent/2918302/Registry-First-Aid-Platinum-11-1-1-Build-2516-x86-x64-SeuPirate/

U okviru programa ides na Advanced settings>Path to exclude when scan for corrections u tom delu odcekiras sve i potvrdis na OK

U delu check registry for errors cekiras drugu opciju Check the machine and all user registry files on this computers
sve sto nadje to obrisi ono sto ti dozvoli proteraj ga par puta!
U opciji pored compress registry ides na start analizing hives kad zavrsi ides na vompres registry trazice ti restart i to je to
 
Natrag
Top