Eset i bezicni mis problem

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
1. Obrisao sam wifi mouse server totalno sa racunara
2. Kada sam instalirao unified remote server na racunar trazio mi je da izaberem dozvole i ja sam odobrio
3. Kada udjem u unified remote server pod connections; identiti pise No connections
4. Kada u telefonu kliknem na opciju Add server manually za tcp port pise 9521, a za udp port 9512
5. Promenio sam tcp port da bude 9510 i na serveru i na telefonu i sada samo vrti server i nikako da udje bar na server
6. Sada ne mogu da se konektujem na server tako da ne mogu da slikam portove, ali cu da obrisem server i ponovo da ga instaliram pa ce sigurno onda moci da se udje na server i onda cu ti odradisti SS da vidis portove.
Brisao sam dva puta preko Your Unistallera server i folder iz Program Files i iz user/ime kompa/app data/roaming i sve vreme pokusava opet da se konektuje na http://localhost:9510/web umesto na default http://localhost:9512/web i samo vrti i na kraju izbaci
��-�KeepAlive�Source�TODA-PC�Destination���

pod 7. i 8. ne mogu da probam jer na zalost vise ne mogu da udjem u server podesavanja
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Čiji internet koristiš? Da li možeš na nekom drugom računaru, laptopu da se konektuješ na taj isti wifi pa da probaš. Da vidimo da li je do interneta ili računara.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
U pitanju je SBB-ov internet. Imam jos dva laptopa pa cu sada da probam na njima sta se desava pa pisem
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ne vredi, nece ni na laptopu da se poveze

1.png


2.png


9. Stiklirano je pod settings server; remotes "Automatically detect new or modified remotes"
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
E sad sam ostao bez teksta, stvarno ne znam zašto neće. Imaš sbb internet gde bi moralo da radi a ovamo na drugom računaru neće.
Kontradiktorno, stvarno ne bih znao do čega je.
Ako mi padne nešto na pamet napisaću.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala ti puno sto si se potrudio da resimo problem, ali na zalost izgleda da se kod mene nesto cudno desava. Probao sam jos par programa koji imaju slicnu funkciju, ali isto nikako ne uspevam da povezem komp i telefon
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Hvala ti puno sto si se potrudio da resimo problem, ali na zalost izgleda da se kod mene nesto cudno desava. Probao sam jos par programa koji imaju slicnu funkciju, ali isto nikako ne uspevam da povezem komp i telefon
daj da zasmercamo sa CO2,mozda ce biti nesto(malo sale).
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala ti puno sto si se potrudio da resimo problem, ali na zalost izgleda da se kod mene nesto cudno desava. Probao sam jos par programa koji imaju slicnu funkciju, ali isto nikako ne uspevam da povezem komp i telefon

Velike su sanse da je negde procureo komp ;)
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
To si u pravu. Samo mi nije jasni sta to zeza jer ocugledno nije problem do kompa jer i na kompu i na laptopu postoji isti problem
 
Natrag
Top