Entertajnment Hub addon

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
ma ok....niko me nije slagao....tu verziju ja ne koristim vise od dve godine....ja sam na kodi 14 alpha3 verziji trenutacno....ne znam sta se moze sa njom i sta ne....autori nekih adona su rekli de nece biti vise podrske za frodo verziju....sad sta je ispravno ne znam.....
 
Učlanjen(a)
22.11.2013
Poruka
35
Ne znam ima li tko kakav problem sa ovim addonom. Naime instalirao sam ga preko addon instalera i kad odem na stream on ulazi do djela load stream playlist i tu se potpuno zablokira cijeli xbmc tako da ga moram prisilno zatvorit. Inače imam verziju frodo na windows 7. Probao sam ga deinstalirat pa ponovo instalirat ali bez uspjeha.
 
Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
594
Ne znam ima li tko kakav problem sa ovim addonom. Naime instalirao sam ga preko addon instalera i kad odem na stream on ulazi do djela load stream playlist i tu se potpuno zablokira cijeli xbmc tako da ga moram prisilno zatvorit. Inače imam verziju frodo na windows 7. Probao sam ga deinstalirat pa ponovo instalirat ali bez uspjeha.

I meni se ovo isto dešava, uspeo sam nekako da instaliram ovaj addon. Ali kada dođe do učitavanja liste, zablokira se XMBC i ni da se pomakne.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
I meni se ovo isto dešava, uspeo sam nekako da instaliram ovaj addon. Ali kada dođe do učitavanja liste, zablokira se XMBC i ni da se pomakne.

Radi brate bez problema na frodo a i na kodi (xbmc 14 alfa)

[raw]<iframe class="imgur-album" width="100%" height="550" frameborder="0" src="//imgur.com/a/uT4VT/embed"></iframe>[/raw]
 
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
3
Može li mi neko pomoći pošto ja ovaj add-on ne mogu da nađem u video odjeljku(addons.xbmc.org/category/video/), da se sada nije pod drugim nazivom(ja jednostavno ne vidim ništa što se tako zove). Hvala
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.826
Može li mi neko pomoći pošto ja ovaj add-on ne mogu da nađem u video odjeljku(addons.xbmc.org/category/video/), da se sada nije pod drugim nazivom(ja jednostavno ne vidim ništa što se tako zove). Hvala
Mislim da je u addonu SuperRepo
 
Natrag
Top