Emo

Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
56
sxta je to emo?emo znacxi biti drugacxiji i osecajniji od drugix...a niposxto seci wene i samopowredjiwati se:( swako ima neki razlog sxto je emo,a oni koji ga nemaju-to nisu emosi,to su POZERI!mene zanima sxta wi mislite o nama...:blum3::acute::???: lol I <3 emO
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
mislim da imate kompleks nize vrednosti i manjak samopouzdanja,sto je verovatno povezano sa jos necim,ali mi je tesko da dijagnostikujem jer nisam imao previse prilike,vremena i zivaca da dovoljno proucavam.
ako izuzmemo sve ovo gore napisano,cisto glupiranje i nezainteresovani roditelji koji sve to dozvoljavaju...toliko od mene.
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2009
Poruka
225
Slazem se sa ovim gore...svaki emos koga sam upoznao moze se bas tako opisati.
E sad, da nisam provodio vreme sa njiima, nisam, mozda su i drugaciji ali ne verujem.
Uglavnom su predmet sprdnje.
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
hvala ti sto se slazes.


po mom misljenju to su deca koja na ovaj ili onaj nacin zele da privuku paznju,ali to rade na pogresan nacin...a to sto su predmet sprdnje im samo pogorsava sve i taj "problem" koji imaju se samo uvecava. pa imao sam i ja raznih problema kada sam bio klinac,nisu me razumeli,dolazilo je do sukoba misljenja,ali nikada nisam pravio klovna od sebe,uvek sam se borio na svoj nacin...
 
Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
56
hvala ti sto se slazes.


po mom misljenju to su deca koja na ovaj ili onaj nacin zele da privuku paznju,ali to rade na pogresan nacin...a to sto su predmet sprdnje im samo pogorsava sve i taj "problem" koji imaju se samo uvecava. pa imao sam i ja raznih problema kada sam bio klinac,nisu me razumeli,dolazilo je do sukoba misljenja,ali nikada nisam pravio klovna od sebe,uvek sam se borio na svoj nacin...
mozda je ovo moj nacin da se izborim za sebe...svako ima pravo na svoje misljenje,ali ja ne zelim da privucem paznju(sva sreca imam je dovoljno),samo mi je malo dosadila ova jednolicnost pa bih malo drugacije da se oblacim,emo muziku slusam jer mi se svidja,a problema imam kao i svi,resavam ih kako umem,i ne zanimaju me oni sto ismejavaju mene i moj zivot...
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
19
Da sam juce umrla ne bih znala za te emose, hvala na prosvetljenju. Svako od nas je razlicit i drugaciji, tako da je (po mom misljenju) to deklarisanje potpuno bezveze. Osim toga tih emoova ili emosa ako ima vise od jednog gde je tu razlicitost :???:
 
Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
56
Da sam juce umrla ne bih znala za te emose, hvala na prosvetljenju. Svako od nas je razlicit i drugaciji, tako da je (po mom misljenju) to deklarisanje potpuno bezveze. Osim toga tih emoova ili emosa ako ima vise od jednog gde je tu razlicitost :???:
svi su razliciti,naravno...ali to da ima vise emosa,ima,ali su svi razliciti,samo im se misljenja ili stil poklapaju,ali se isticu od ostalih,nazovi obicnih ljudi...pa ima i mnogo ljudi,pa je svako poseban...:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
30.01.2010
Poruka
365
sxta je to emo?emo znacxi biti drugacxiji i osecajniji od drugix...a niposxto seci wene i samopowredjiwati se:( swako ima neki razlog sxto je emo,a oni koji ga nemaju-to nisu emosi,to su POZERI!mene zanima sxta wi mislite o nama...:blum3::acute::???: lol I <3 emO

Ja nemam nikakvo misljenje o njima, iskren da budem ne volim osobe emo/punk..i ostale...... A imam jedno pitanje, zasto si postavila ovu temu u Filmovi i serije cafe???:dntknw::dntknw::dntknw::dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
56
Ja nemam nikakvo misljenje o njima, iskren da budem ne volim osobe emo/punk..i ostale...... A imam jedno pitanje, zasto si postavila ovu temu u Filmovi i serije cafe???:dntknw::dntknw::dntknw::dntknw:
ma zeznula sam se...jos sam pocetnik,ne snalazim se bas naj naj....:dntknw:smile3
 
Natrag
Top