Elektrotehnicar MULTIMEDIJE

Član
Učlanjen(a)
22.07.2011
Poruka
1
Imam jedno pitanje:dakle volim animaciju, gledala sam po netu skole vezne za to.Pronasla sam smer elektrotehnicar multimedije i svideo mi se.Ako neko moze da mi kaze je li to dobar smer,procitala sam negde da treba oko 68 bodova.Znam da se bodovanje iz godine u godinu menja,a ne zelim da upisem nesto bzv a da imam mogucnosti za nesto vise..Koja su vasa iskustva?
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2010
Poruka
5
Iskreno sad sam cuo za to....hehehe...međutim gledao sam malo na internetu i našao nešto O zanimanju .Po ovome mi se čini da je to spoj struka od informatičarske i telekomunikacijske koji se mogu baviti softwerima,kamerama....itd takvom vrstom opreme....mislim da Elektrotehnika kao grana, pa i informatika,elektronika....je nešto što će uvijek trebati, ali će isto tako zahtijevati određeno znanje i zanimanje.Pogotovo je to potrebno kod elektronike, informatike jer svijet napreduje i uvijek nešto novo izlazi....Ako te zanima idi ne znam šta da ti više kažem....Opet ponavljam nisam čuo ništa o ovoj struci, pa takone znam puno....Al et da kažem svoje mišljenje pa šta bude....:)
 
Natrag
Top