Ekrem: Kresnuo bih Nataliju - dva puta!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
ekrem-v.jpg


Dok su mu ispred nosa mahali vaginalnim kuglicama, pevač Ekrem Jevrić otkrio je da se na spisku njegovih seksualnih želja osim Vesne Vukelić nalazi i Natalija, ali i da veruje da je političar Marijan Rističević sklon istom polu.

Sve ovo desilo se tokom igre hipnoze, koju su sa njim izveli Bojan Jovanovski i Vendi, rekavši mu da je zadruga naredila da mora najiskrenije da odgovara na sva pitanja koju mu postave, a koju je Jevrić shvatio toliko ozbiljno, da nije imao ogradu ni kada su najintimnija i najprovokativnija pitanja došla na red.
Vendi: Da li ti se sviđa Natalija?
Ekrem: Malo, telo mi se sviđa. Napravio bih ljubav sa njom, seks.

Vendi: Koliko puta?
Ekrem: Dva puta.
Vendi: Je l‘ bi je oženio?
Ekrem: Ja sam oženjen čovek
Vendi: A da nisi?
Ekrem: Bih.
Vendi: Da li mišliš da je Marijan peder?
Ekrem: Ne bih rekao.
Vendi: Ako ti kažem ja da jeste, je l mi veruješ?
Ekrem: Verujem ti.
Vendi: Da li znaš da je Marijan aktivni peder?
Ekrem: Ne znam.
Vendi: Da li znaš da više voli da ga prima, da mu stavljaju, nego da on stavlja?
Ekrem: Ja mislim da bi on voleo da prima.
Vendi: Da li znaš da Marijan ima mali polni organ?
Ekrem: Moguće.
Vendi: Kako znaš da mu je mali?
Ekrem: Pa ima 50 godina.
Potom je kuglice preuzeo Boki i naterao Jevrića da priča o svojoj farmerskoj ljubavi Vesni Vukelić, ali i da prizna da ga žena Igbala nervira.
Boki: Da li voliš Vendi?
Ekrem: Volim.
Boki: Da li želiš da spavaš sa njom?
Ekrem: Volim.
Boki: Da li ti se sviđaju Vendine grudi?
Ekrem: Volim, sviđaju mi se.
Boki: Da li želiš da oženiš sa Vendi?
Ekrem: Jeste.
Boki: Da li želiš da imaš decu sa Vendi?
Ekrem: Jeste.
Boki: Da li bi voleo da večeras spavaš sa Vendi?
Ekrem: Jeste.
Boki: Da li te nervira tvoja žena Igbala?
Ekrem: Jeste.
Boki: Da li bi se razveo od Igbale?
Ekrem: Ne.
Boki: A koliko te nervira Igbala?
Ekrem: Nervira me jer je ona tamo, a ja ovde.
Boki: Da li više voliš Igbalu ili Vendi?
Ekrem: Igbalu.
Boki: Koliko voliš Igbalu?
Ekrem: Puno Igbalu.
Boki: A Vendi?
Ekrem: Malo naspram Igbale.

Jevrić: Sida se može dobiti kad se ne okupaš!

Naturalizovani Njujorčanin Ekrem Jevrić, osim što je vrsni poznavalac engleskog i nemačkog jezika, pokazao je da ima talenat i znanje i kada su seksualne teme u pitanju.
Povodom svetskog Dana obeležavanja borbe protiv side, Ekrem je farmerima održao čas na kojem je stručno objasnio upotrebu kurdoma (kondoma). Ono što je farmere najviše interesovalo je kako se dođe do seksa, na šta je profesor Jevrić odgovorio:
- Stavi se k***c u njojzi p***u i tako se napravi taj seks! Međutim, pojedine farmere interesovalo je to kako i čime se može zaštititi od side. E tada je profesor dočekao svojih pet minuta i iz džepa izvadio prezervativ i demonstrirao farmerima njegovu upotrebu. Međutim, kondom je pukao.
Tokom večeri, Ekrem je listu svojih bisera upotpunio i onim da mu je omiljeni film „Katanik“(Titanik) te da se sida može dobiti ako se ne okupaš...

A. Veljković - D. T.

Izvor:Alo
 
Natrag
Top