Ekrem: Igbala je služila moju ljubavnicu!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Jevrić ispričao kako je doveo zgodnu Ruskinju da prespava kod njega u stanu, a ujutru joj njegova žena donela kolače i kafu


30582.jpg


Ekrem je varao suprugu.
Gospoda je ispričao Vesni Vukelić da je njegova ljubavnica prespavala kod njega u stanu i da ju je ujutru Igbala poslužila kolačima i kafom, ne sluteći ko je ona!

Ekrem: Ja sa svojom ženom spavam u krevetu, a dolazi ženska i pita me da prespava. Žena i ja je smestimo na kauč da spava i vratimo se u naš krevet. Pita mene Igbala: „Ko ti je ova?“

Vendi: A ko ti je stvarno ona bila?
Ekrem: Stani! Ja kažem: „To mi je prijateljica iz drugoga grada.“ Ona je, inače, Ruskinja. Plava, zgodna riba. Ja malo lažem ženu okolo kako je znam iz kafane, da joj ne kažem tačno.

Vendi: Jesi li imao nešto s njom?
Ekrem: A, imao jadan. Imao ja pre toga. Pa, zato je i došla!
Eva: Bilo joj lepo, pa je htela još.

Ekrem: Ujutru žena skuva kafu i nama i njoj. Dala joj je neke kolače. Ponudi je i da ruča, ali ova nije htela. I, ode ona tako. Posle toga smo žena i ja isti kao što smo bili.
Vendi: I nije provalila da si imao nešto s ovom?
Ekrem: Ne.
Vendi: Sada će da čuje i ima da pošandrca. Ej, još joj je dala i kolače.

Goran Doljančević

Boki: Marjane, majmune čupavi!

Farmeri se umalo pohvatali za guše
Svađu je, po običaju, započela Vendi, uputivši Marjanu salvu pogrdnih reči.
Vendi: Ti si jedna matora bradata džukela i za mene ćeš to i ostati! Ne možeš ti meni da govoriš da sam negativna, đubre jedno matoro!

Marjan: Ma, ti ćeš da mi kažeš, umetnice u pokušaju! Ti si velika umetnica, ali pod šatrom! Gubi se tamo da plešeš, p..ka ti materina nesposobna! Dobra si za najstariji zanat, a ni kafu ne znaš da skuvaš, gusko!

U svađu se uključio i Boki 13, nazvavši Marjana bolesnikom.
Boki: Ti si jedan bolesni idiot i bolje ti je pazi šta govoriš, jer ću da te izlupam, ali ne po nozi, nego po glavi!

Marjan: Ma, zaveži govno debelo, zapišano! Nosi se tamo u p..ku materinu, odakle si došao! Babunčino pederska, odšrafiću ti glavu debelu, bumbare! Šupčino začešljana, upišana.

Makedonac je ponovo zapretio tužbom.
Boki: Uzeću ti zadnju paru od tvog bednog honorara, majmune čupavi! Rugaš se mojoj bolesti, stoko smrdljiva! Oguliću te, bedniče!


Izvor:Kurir
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ne gledam, ali moram da prokomentarišem iz ovog: Kakav divan svet... :mrgreen:
 
Natrag
Top