Editovanje videa

Član
Učlanjen(a)
11.12.2011
Poruka
213
Znaci, treba mi neki program da ako mi je video npr. 25 minuta da ga isecem na 20min, pa da snimim glas, pa da ubacim ali da bude prirodno. Da kada pricam da se smanji zvuk iz igrice kada cutim da se poveca i sl.
Koji je najbolji program za to?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Znaci, treba mi neki program da ako mi je video npr. 25 minuta da ga isecem na 20min, pa da snimim glas, pa da ubacim ali da bude prirodno. Da kada pricam da se smanji zvuk iz igrice kada cutim da se poveca i sl.
Koji je najbolji program za to?

Ovo ti je za editovanje videa Sony vegas pro adobe premiere camtasia studio 8 windows movie maker! kao i mnogi drugi!
Ja bih ti preporucio da pocnes sa camtasia studio 8 on je nekako najlaksi za rukovanje!A posle predjes na neki komplikovaniji kad se uhodas malo!
Za snimanje u igri kao i desktopa bandicam samo namesti da koristi h264 kodek zavisi kakvu grafu imas i cepaj!
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Imaš i ovaj novi Ashampoo Movie Studio 2, ili Corel Video Studio 8.
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2011
Poruka
213
Treba mi pomoc, prvenstveno sam poceo koristiti vegas pro i fino mi ide, ali kada pokusavam nabaciti klip od slika, posto svaka slika nije iste velicine, stoji mi crno izmedju krajeva, dali to mogu nekako da sredim?
Npr ovako, a zelim da ide od ivice do ivice jer ce ici na youtube..
Capture.jpg
[/url][/IMG]
Capture.jpg
[/url][/IMG]
 
Natrag
Top