Učlanjen(a)
07.02.2013
Poruka
9
Iz nekog razloga, ne mogu da editujem svoj post. Potrebno mi je da izvrsim zamenu linkova, ali mi to dugme ne postoji. Na drugom postu naprimer koji sam ja pokrenuo, mogu da editujem, ali svoj reply naprimer opet ne mogu
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Iz nekog razloga, ne mogu da editujem svoj post. Potrebno mi je da izvrsim zamenu linkova, ali mi to dugme ne postoji. Na drugom postu naprimer koji sam ja pokrenuo, mogu da editujem, ali svoj reply naprimer opet ne mogu
Dugme Edit ima vremensko ogranicenje, na koliko vremena neznam. Ako je post starijeg datuma ne mozes da editujes post, to moze samo doticni moderator.
 
Učlanjen(a)
07.02.2013
Poruka
9
Bezveze. Znaci ukoliko treba da zamenim link, resenje je da pravim kopije posta? Ukratko, umesto jedne stvari na jednoj lokaciji, resenje bi bilo da svako stavi zasebno
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Bezveze. Znaci ukoliko treba da zamenim link, resenje je da pravim kopije posta? Ukratko, umesto jedne stvari na jednoj lokaciji, resenje bi bilo da svako stavi zasebno
Nije bezveze. Desavalo se meni da odgovorim nekom clanu, onda ovaj edituje post i tako moj odgovor postane besmislen.
Skripta za XenForo na kome je SF je takva i to ne moze da se izmeni.
Ako ima potrebe obrati se moderatoru i on ce promeniti linkove. Nije valjda to toliko tesko :).
 
Natrag
Top