Edin Skoric

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
edin-skoric.jpg

Edin Skoric - Odbojkas 35 godina


197cm visoki odbojkaš i dugogodišnji odbojkaški reprezentativac Srbije rođen je u Bihaću, u Bosni. Tamo je živeo do druge godine, a onda se njegova porodica preselila u Zagreb gde su živeli do Edinove 16. godine. Imao je divno detinjstvo puno igre, smeha i podrške roditelja. U Zagrebu je zavšio osnovnu školu, započeo srednju, a onda je usledila još jedna selidba, u Beograd. Odbojkom je počeo da se bavi sa devet godina, a već sa šesnaest je potpisao prvi profesionalni ugovor.

Prvi put se zaljubio na moru sa 13 godina u Holanđanku. Kaže da nije zaljubljive prirode i da mu treba mnogo vremena za to. Ipak, u bivšu suprugu Ivanu zaljubio se na prvi pogled. Ivana i on imaju dvoje dece, a razveli su se prošle godine. Kaže da još nije uplovio u novu emotivnu vezu i da mu se ljubav na ostrvu sigurno ne može desiti jer je to kratak period da bi nekog upoznao. Survivor shvata kao igru, takmičenje i misli da tu nema mesta za romansu. Ali na ostrvu će biti mnogo lepih žena, a on je slobodan, pa ko zna...

Znatiželja, avanturizam i igra su razlozi njegovog učešća u Survivoru. Naravno da je i novac bitan ali Edin tvrdi da nije primarni motiv.

Najviše će mu nedostajati deca, kao i roditelji i prijatelji. Kada je ćerkici rekao da ide u Survivor ona ga je zamolila: "Molim te tata, čim dođeš na ostvo da nacrtaš veliko srce u pesku i da u njemu napišeš moje ime, da znam da misliš na mene". Bivša supruga Ivana, koja je pre dve godine i sama učestvovala u rijalitiju, dala mu je samo jedan savet: “Budi ono što jesi!”
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Bio mi je simpatičan na predstavljanju, sad ga slabo primjećujem.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Obećavao je žestoku borbu, ali izgleda da se drži po strani.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Jedan od simpaticnijih likova,na sirem spisku mojih favorita za pobedu...

Za sada se nije previse istako,sto ne znaci da nece,ima vremena.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Gledala sam ga sinoć na našoj ( crnogorskoj ) televiziji. Bio je na predstavljanju, zajedno sa Markom Bulatom i makedonskim reperom Zenom. Bio je pametan, čak se i samom sebi čudio na tako bistrim opaskama koje je iznio . :) Šalim se, super dečko, baš je odmjeren, ima fine stavove o svemu tome, o igri, učesnicima, uopšte o životu. I razbio je još jednu moju predrasudu( a imam ih mali milion ) o tome da sportisti i nisu neke pameti. E, Edin jeste.:)
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
hm...on mi je poslije Milana lik koji se najmanje ističe u plemenu...msm nzm šta da kažem za njega...je li on uopšte tamo?! :???:
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
uuuuuu...al' me sad iznervirao sa ovom situacijom mijenjanja vođa i članova...grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...:???:
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Nama nisu puštali tu epizodu. Kaskamo po jedan dan poslije.:(
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Gledala sam ga sinoć na našoj ( crnogorskoj ) televiziji. Bio je na predstavljanju, zajedno sa Markom Bulatom i makedonskim reperom Zenom. Bio je pametan, čak se i samom sebi čudio na tako bistrim opaskama koje je iznio . :) Šalim se, super dečko, baš je odmjeren, ima fine stavove o svemu tome, o igri, učesnicima, uopšte o životu. I razbio je još jednu moju predrasudu( a imam ih mali milion ) o tome da sportisti i nisu neke pameti. E, Edin jeste.:)

Samu sebe da demantujem. Pametan jeste, ali lukav i pokvaren, što je kasnije izašlo na viđelo, a to su ljudske osobine koje nikako ne volim. Znači, nije mi više jako fin dečko, kao s početka priče, nego lukav i kvaran do koske.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
meni se uopšte ne sviđa...lik ide na pobjedu i ne obazire se na to koga će da iskoristi i zgazi...fuj...
 
Natrag
Top