E-mail account i adresa elektronske pošte

Učlanjen(a)
25.06.2014
Poruka
1
Zdravo, interesuje me dali je i na koji način moguće saznati nečiju e-mail adresu samo uz pomoć broja telefona te osobe?
U smislu: Kreiram nalog, prilikom registracije unesem broj telefona čija je svrha oporavak naloga i onda registrujem e-mail account. Dakle, kakve su mogućnosti da neko uz pomoć telefonskog broja koji je upisan prilikom registracije naloga može da sazna koja je e-mail adresa registrovana?
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2009
Poruka
205
Pa ima Google mogućnost resetovanja šifre tako što pošalje kod za resetovanje na broj telefona:
https://support.google.com/accounts/answer/152124?hl=en

Ako je za neki nalog na drugom sajtu/mreži (tipa PayPal, Facebook i slično), pretpostavljam da moraš znati bar korisničko ime, jer su to opcije za resetovanje zaboravljene šifre.


Ako misliš da nekom od ovih metoda provališ nečiju šifru, jedino možeš ako mu ukradeš telefon, jer nisu ovo 90-e pa da tek tako prolaze te fore.
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2010
Poruka
5
To je jako teško za izvesti. Mislim da je gotovo pa nemoguće.
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
I ja mislim da je nemoguće, ali nikad se ne zna sta neko zna -)
 
Učlanjen(a)
29.12.2013
Poruka
129
Mozes da probas preko googla, upises broj telefona i ime ako znas, a mozes traziti i preko slike. Prijatelj je izdavao stan pre vise godina i jos se moze taj oglas na netu kad se ukuca njegov broja telefona.
 
Natrag
Top