Džon Meklejn dobija petu priliku…

Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124










Brus Vilis najavio snimanje petog dijela filma “Umri muški”.


Bio je upucan “hiljadu puta”, u dva dijela se pentrao po kablovima u oknu lifta, hodao je bos po staklu, obračunavao se sa teroristima u avionu, imao je rane od gelera, “letio” je kolima sa mosta i dalje je živ…i vraća se.

Brus Vilis (Bruce Willis) će reprizirati ulogu policajca Džona Meklejna u još jednom nastavku filma “Umri muški”. Na scenariju se uveliko radi, a zašto je to tako…

“Morali smo da snimimo još jedan film”, rekao je Vilis, prenose američki mediji. “To je jednostavno bilo neizbježno. Snimanje bi uskoro trebalo da počne, ali još ne znam ko će biti reditelj”.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
“Morali smo da snimimo još jedan film”, rekao je Vilis, prenose američki mediji. “To je jednostavno bilo neizbježno. Snimanje bi uskoro trebalo da počne, ali još ne znam ko će biti reditelj”.

Ma nek ga snime, pa nek ide život,
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Može, samo će sada morati da vozi Punto... ;)

 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Ne znam kakve teroriste će sad da smlati, ali se nadam da neće biti vanzemaljci i Hitler,
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
1
ugodno sam iznenadjen sa cetvrtim dijelom tako da nema nista lose da se napravi jos jedan ako ista barem je ova fransiza zadrzala najbitnije odredjeni kvalitet za razliku od mnogih koje su srozane i unistene....long live john!:D
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
Au oni ne znaju kad da stanu ima da upropaste i taj film.
 
Natrag
Top