Dvor: Treba li im dvorska luda?

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Dvor: Treba li im dvorska luda?

U samo dva dana vladavine Maja i Miloš su uspeli da naprave opšti haos na dvoru. Ćemo završio u Urgentnom. Nina i Mika se žestoko posvađale, Boki 13 polio kraljicu vodom... Dvorska luda izgleda da neće imati mnogo posla jer monarsi zabave imaju na pretek.




v197814p0.jpg




Izbor kralja, kraljice, sluškinje i nadzornika je obavljen još prošle nedelje, a monarsi, koji su za dvorsku ludu odabrali Dejana Milićevića, zadovoljni su prvim danima svoje vladavine. Većina seljana ne misli baš tako, a svađe su postale uobičajen način "razgovora". Seljanima malo fali da počnu i da se fizički obračunavaju...

Nakon što je kralj rekao da bi "moglo biti i malo dinamičnije", Boki 13 je dodao da je možda tako na dvoru, ali među seljanima je totalno drugačije i da je samo Maji i Milošu "dosadno i nije dinamično".

Iako je Boki hteo još nešto da doda, kraljica Maja ga je u tome sprečila i održala malo duži govor o "njoj i njenom kralju" i naglasila kako oni "pravedno vladaju" iako su misli da Firčiju, Ćemi i Bebi Dol ne daju ručak, ali ih je u tome sprečila sluškinja Lana.

"Njih dvoje su hteli da im spremim samo palentu, pa onda po kuvani krompir, ali sam uspela da to sve izbegnem. Kako će biti narednih dana ne znam, ali nastojaću da opet nešto smislim", kaže Lana.

Bojanić, zbog kojeg je Ćemo završio u bolnici, opet ga je prozvao da je nevaspitan, a on mu se obratio sa krajnje uvrednjivim rečnikom - bip je trebalo da bude na svakoj reči, kao i u svađi bivše kraljice Nine i Mike.

Nina je želela da se obrati svima i saopštila je da je sigurna da bi ponašanje Ćeme prema Milošu Bojaniću sigurno bilo osuđeno od svih da nije reč o Milošu Bojaniću. U tom trenutku joj je u reč uletela Mika i "perje je poletelo". Nina je buknula od besa što se Mika meša i ne dozvoljava joj da govori, na šta je mlada pevačica rekla da treba da ćuti, jer je Ćemo završio u bolnici i da treba da joj ga bude žao.

"Ti znaš kome je žao a kome nije? Ne upadaj mi u reč, ja tebi nikada to nisam radila!", vikala je manekenka, koja je neposredno pre obraćanja za stolom u razgovoru sa Lanom rekla da je baš briga za tamo nekoga kome ne zna ni ime.


I taman kad a su se njih dve smirile Boki 13 i Maja su nastavili sa prepirkom koja je počela pre, a razlog je bio to što mu monarsi nisu dali ni jedan zlatnik pa mu preti glad.

"Ja sam za tebe Merilin Monro", lakonski je u jednom trenutku zaključio Boki, koji joj je rekao i da on nije tek tako neki zabavljač i da sprema šou u Areni.

"Ti ćeš da napuniš Arenu? Pa, ko će da ti dođe? Transvestiti i hermofroditi? Od takvih treba sklanjati decu!", rekla mu je kraljica Maja, na šta je Boki uzeo čašu i polio je vodom.

(MONDO)
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top