„Dvor” pred zabranom zbog napada Firčija na Bojanića

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Dvor” pred zabranom zbog napada Firčija na Bojanića





Izvor: 24Sata M. Vukelić/M. Radojković - 18.02.2011. - 23:41

Dešavanja u rialiti serijalu „Dvor” biće danas pred lupom RRA. Razlog: Ivan Fece Firči polio je juče sokom, a potom i gađao flašom Miloša Bojanića i povredio mu oko...

Bubnjar je diskvalifikovan iz rialitija, dok se Bojanić vratio u šou nakon što je zbrinut u Urgentnom centru.

boj-v.jpg


PSOVKE -
Bojanić je žestoko provocirao Firčija, govoreći da "zna da je Firči seksualno zlostavljao svoju sestru". Firči to nije mogao da otrpi, te je prvo polio sokom a potom i gađao praznom plastičnom flašom Bojanića. Flaša je Bojaniću zakačila oko, a on se nakon kratkog boravka u Urgentnom vratio na imanje u Šimanovcima.
- Dobro se osećam - rekao je Bojanić ekipi magazina "Puls” koja ga je dočekala ispred bolnice.
Nasilje u rialitiju juče je bila centralna tema u svim razgovorima, a biće i predmet rasprave Republičke radiodifuzne agencije.
„Lično, ja sam zgrožena poplavom tih groznih rialiti šouova, koji u stvari podstiču ono najgore što postoji u ljudima. To je revija nevaspitanja, bezobrazluka i nasilja!”, kaže Gordana Suša, član RRA, za "24 sata".
Ona objašnjava da Savet na raspolaganju ima mehanizam kažnjavanja koji se kreće od prekršajne prijave do zabrane emisije i ukidanja dozvole, ali da će se kazne znati danas.
„‘Pink’ je pravila već nekoliko puta kršio, a prekršajne prijave očigledno ne daju rezultat”, kaže Suša.
Na pitanje kakvo je raspoloženje članova Saveta kada je reč o mogućim kaznama za „Pink”, Suša kaže da se mnogi članovi stide zbog toga što se svi osećaju prozvanim svaki put kada se desi ovakav slučaj.
„Najdrastičnija kazna je zatamnjenje ekrana ili oduzimanje dozvole”, kaže Suša.
A šta treba neko da uradi da bi izgubio dovolu?
„E, to pitanje postavite vi, a ja ću isto sutra da pitam”, kaže Suša dodajući da smatra da nije realno da „Pink” ostane bez dozvole.
Tanja Vojtehovski, PR "Pinka", kaže da se ne plaše reakcije RRA "jer niko nije zabranio Skupštinu kada je Gordana Pop Lazić gađala cipelom Gordanu Čomić".

Marina Perazić: Firči je žrtva


ŠOK - Marina Perazić, bivša supruga poznatog rokera, potresena je.
- Teško mi je da bilo šta kažem smireno. Mislim da je od Maje i Miloša bilo previše ataka na moju porodicu. Užasno je sve to što se dešava - kaže Marina i dodaje: "Produkciji je samo gledanost interes. Mi smo svi potrošni materijal. Danas uđu jedni, sutra drugi". Marina takođe kaže da strahuje da se Firčiju sada nešto ne desi u znak odmazde.
- O tome ne smem ni da razmišljam da ne bih privukla loše misli.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pogrešio je, trebao je pored njega da gađa....yes3
Sad i mogu da zabrane, biće mnogo dosadnije bez Firčija :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Kažem, sad mogu, kad su najurili Firčija, sad će biti dosadno nema šta da se gleda...
Biće samo prostog psovanja, ali nije to to :dntknw:
 
Natrag
Top