Dva racunara a jedan ADSL???

Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
16
Pozdrav svima,
Unapred se izvinjavam ako je ovakva tema vec otvarana ili je ima.
Evo o cemu se radi.Zelim da povezem dva racunara u kuci na internet,na jedan kod mene u sobi ima ADSL.Mogu li povezati drugi racunar bezicno ili mi treba ipak kabal.Imam telekomov Huawei 520s modem i isti operativni sistem na oba racunara(XP SP3).Hvala unapred
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
Pozdrav svima,
Unapred se izvinjavam ako je ovakva tema vec otvarana ili je ima.
Evo o cemu se radi.Zelim da povezem dva racunara u kuci na internet,na jedan kod mene u sobi ima ADSL.Mogu li povezati drugi racunar bezicno ili mi treba ipak kabal.Imam telekomov Huawei 520s modem i isti operativni sistem na oba racunara(XP SP3).Hvala unapred
Imas ovde tutorijal:
Kod:
http://serbianforum.org/tutorijali/30065-umrezavanje-dva-ili-vise-racunara.html
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
16
Iz ovog tutorijala koliko sam mogao da primetim ipak mi treba UTP kabal,ali ja sam pitao da li moze se povezati drugi racunar bezicno sa prvim racunarom koji vec ima ADSL(udaljen je 10 metara).Mozda i nisam dobro shvatio:)
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Ako se ne varam tvoj ruter je wirrelless ap onada ne vidim zasto ne bi mogaao,naravno ako ti racunar ima mogucnost bezicnog povezivanja i ako znas da udjes u svoj ruter i podesis sta treba a takodje i na racunaru.Kazi tacno i detaljno sta te muci neko ce ti ovde sigurno pomoci da to resis.Pozz
 
Natrag
Top