DuplexPlay aplikacija na LG TV

Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
20
Pozdrav svima.
Imam LG TV i DuplexPlay aplikaciju, koja je sama po sebi dobra kada radi... U vecini slucajeva kada pokusavam da je pokrenem, pojavi se "loading" i tu ostane. Da li jos neko ima slican problem, i da li ga je uspjesno rijesio?
Hvala....
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
ja je koristim vec 7-8 mjeseci na LG bez problema. Stim da sam uplatio oni 1.99 eura za godinu
 
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
20
Platio sam i ja... Nije to problem, nego aplikacija nece da se pokrene. Mozda ima veze koji je model TV?
 
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
20
Hvala Veljko... Znas li ima li neka slicna aplikacija za WebOS (LG) za IPTV? Imam Smart IPTV (siptv.app), ali je spora, uzasno. TV je noviji model, tako da ne bi trebao da ima problem sa memorijom.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
67
Hvala Veljko... Znas li ima li neka slicna aplikacija za WebOS (LG) za IPTV? Imam Smart IPTV (siptv.app), ali je spora, uzasno. TV je noviji model, tako da ne bi trebao da ima problem sa memorijom.
Ima, ja koristim i Mediastation X, i u okvitu nje ima 2 aplikacije koje koriste IPTV, to su ott player (njega ima i kao samostalna aplikacija) liste mogu da se unose rucno ili preko interneta i OTT Play by alex u nju se liste unose rucno ali ima opcije za m3u ili xtream a ima i stalker ali na zalost ne moze da se postavlja MAC tako da su mac liste neupotrebljive, sem u placenoj varijanti kada provajderu dostavis MAC adresu svog televizora. I ovaj ott play radi stvarno jako dobro mozda cak i bolje nego duplex play koji meni zna da zastekce povremeno. Usput radili ga rusi i besplatan je. Na YUtube ima kako se postavlja i to je to. E ima jos i nekih fora sa skidanjem filmova sa torenta jedino je problem sa titlovima
 
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
20
Nova aplikacija, radi prilicno dobro na LG televizorima koji koriste WebOS:
 
Učlanjen(a)
16.10.2021
Poruka
1
Hvala Veljko... Znas li ima li neka slicna aplikacija za WebOS (LG) za IPTV? Imam Smart IPTV (siptv.app), ali je spora, uzasno. TV je noviji model, tako da ne bi trebao da ima problem sa memorijom.
Koristio sam i Smart IPTV i OTT na WebOS-u, obe su radile lepo na starom modelu LG, imam ga 5god. Ovaj ruski OTT je prijatno iznenadjenje, dok je SIPTV bar meni sasvim ok i vrlo lako je raditi sa njim.
 
Natrag
Top