Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

dugo bootovanje računara

• Začetnik teme Nikola Vukas
  • Datum pokretanja
N

Nikola Vukas

ljudi molijo bih vas da mi odgovorite prvi put sam na ovom forumu i imam problema rpi paljenju racunara pali mi se 4 min a pre se palio 33 sec nzm da lije problem u tome sto sam skinuo program corel studio i pokvarijo racunar a sada se gasi na recimo sat vremena a virus nemam scaniro sam kompijuter.Da li bi tu odgovaralo instalirati novi windows i da kazem imam windows 7.Hvala unapred :)

Poslednja izmena od urednika:
stefkic

stefkic

Član
E,ajde ovako-jel dugo bootuje ili dugo podize sistem.Za pocetak mozda da napises koji komp imas i koji antivirus koristis.Ali ovako naslepo,ako ti se pojavio problem posle instaliranja toga programa DEINSTALIRAJ pa nadji drugu verziju!Da ne lupam dalje ,ajde da pocnemo od ovoga!

O

ocalinko

Član
ljudi molijo bih vas da mi odgovorite prvi put sam na ovom forumu i imam problema rpi paljenju racunara pali mi se 4 min a pre se palio 33 sec nzm da lije problem u tome sto sam skinuo program corel studio i pokvarijo racunar a sada se gasi na recimo sat vremena a virus nemam scaniro sam kompijuter.Da li bi tu odgovaralo instalirati novi windows i da kazem imam windows 7.Hvala unapred :)
NEMAŠ ANTIVIRUS?? Hitna instalacija cijelog OS-a. Antivirus možeš ovdje:

Anti-Virus

n3m3sis

n3m3sis

Član
start>run>msconfig>kartica startup i pogasi nepotrebne programe, ostavi drajvere

B

box82

Član
Zdravo svima. Nikola Vukas bi trebalo prvo da obrise sve programe tj. ono sto nekoristi u racunaru.
Onda moze ovo sto je predlozio n3m3sis (start>run>msconfig>kartica startup i pogasi nepotrebne programe, ostavi drajvere)
Takodje mozes skinuti CCleaner ocistiti sa nim hdd,defregmentovati sa Auslogics Disk Defrag.