dugo bootovanje računara

Učlanjen(a)
24.07.2012
Poruka
1
ljudi molijo bih vas da mi odgovorite prvi put sam na ovom forumu i imam problema rpi paljenju racunara pali mi se 4 min a pre se palio 33 sec nzm da lije problem u tome sto sam skinuo program corel studio i pokvarijo racunar a sada se gasi na recimo sat vremena a virus nemam scaniro sam kompijuter.Da li bi tu odgovaralo instalirati novi windows i da kazem imam windows 7.Hvala unapred :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.01.2010
Poruka
69
E,ajde ovako-jel dugo bootuje ili dugo podize sistem.Za pocetak mozda da napises koji komp imas i koji antivirus koristis.Ali ovako naslepo,ako ti se pojavio problem posle instaliranja toga programa DEINSTALIRAJ pa nadji drugu verziju!Da ne lupam dalje ,ajde da pocnemo od ovoga!
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
ljudi molijo bih vas da mi odgovorite prvi put sam na ovom forumu i imam problema rpi paljenju racunara pali mi se 4 min a pre se palio 33 sec nzm da lije problem u tome sto sam skinuo program corel studio i pokvarijo racunar a sada se gasi na recimo sat vremena a virus nemam scaniro sam kompijuter.Da li bi tu odgovaralo instalirati novi windows i da kazem imam windows 7.Hvala unapred :)

NEMAŠ ANTIVIRUS?? Hitna instalacija cijelog OS-a. Antivirus možeš ovdje:

Anti-Virus
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
start>run>msconfig>kartica startup i pogasi nepotrebne programe, ostavi drajvere
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2012
Poruka
15
Zdravo svima. Nikola Vukas bi trebalo prvo da obrise sve programe tj. ono sto nekoristi u racunaru.
Onda moze ovo sto je predlozio n3m3sis (start>run>msconfig>kartica startup i pogasi nepotrebne programe, ostavi drajvere)
Takodje mozes skinuti CCleaner ocistiti sa nim hdd,defregmentovati sa Auslogics Disk Defrag.
 
Natrag
Top