Driver Genius instalacija i pronalazenje drajvera

Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
7
Evo linka gde možeš da skineš:

Kod:
http://rapidshare.com/files/329695887/Driver_Genius_Professional_Edition_9.0.0.180_incl_crack.rar
Tu imaš CRACK (fajl pod nazivom "DriverGenius.exe" u Crack folderu) koji ćeš da iskopiraš u instalacioni folder. Pitaće te da presnimiš stari što ćeš da potvrdiš.
Startuješ program i kada ti bude zahtevao serijski broj iskopiraćeš ovaj:
Acta4y D5rzwv G729ev P6n287 V797z6 Lju99l

Srećno! :)
 
Poslednja izmena od urednika:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Polako ........nisi bas lepo objasno coveku.....Nebitno je koji OS koristi jer sve verzije preko 9 podrzavaju i XP ,kao i Vistu,Windows 7....A krekovanje se kod svih Os obavlja potpuno na isti nacin....

Taj link sa krekom koji si ti postavio tesko da ce da mu koristiti u ovoj verziji programa......S obzirom da je u pitanju 9.0.0.190 a ti si postavio malo stariju verziju 9.0.0,180.......te krek nece zavrsiti posao....

Trebas da uradis sledece.......Da obrises potpuno taj instalirani program(verziju 9.0.0.190) iz Control panela ili nekim uninstal programom ,zatim da downloadovani program ,verziju 9.0.0.180 instaliras a zatim da iz foldera Crack iskopiras fajl DriverGenius.exe (zamenis sa istim takvim) koji se nalazi posle instalacije na lokaciji C:\Program Files\Driver-Soft\DriverGenius .....


(u poverenju ako imas Nod 4 Smart Secyritu,neces moci da downloadujes krek dokle god ga ne ugasis jer prijavljuje virus u ovom kreku te nije na odmet da posaljes folder kreka na VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner skeniranje da vidimo sta ostali antivirusi kazu ,dali je zapravo virus ili ne...).....

99121547.jpg


 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Krek folder je pun raznoraznih url fajlova (kao i hardcor lista) te ga antivirusni programi vide kao virus koji je tu i prisutan.......

16554825.jpg


Sve sam to lepo rascistio ostavio samo Crack i reg fajl koji su potrebni......proverio na Virus totalu gde samo
jedan od 42 antivirusna programa pokazuje prisustvo virusa (sto je ok).....i uploadovao ponove te sada moze
bezbedno da se downloaduje......Krekovnje se obvlja tako sto se oba ova fajla iz Crack foldera kopiraju u
instalacioni folder programa na lokaciji ako je OS na c....C:\Program Files\Driver-Soft\DriverGenius




72392380.jpg


23217792.jpg


Tebi savetujem da pobrises sav taj sljam iz tvog racunara u instalaciji i crack folderu i iskeniras racunar......za svki slucaj,nije na odmet......
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
7
Nema veze što verzija nije identična, meni upravo sa ovim krekom program funkciniše. Jedino je serijski broj drugačiji...
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2012
Poruka
20
Pozdrav Boki.Dobio sam Medion P6624 instalirao sam w7.U tvojim programima sam nasao Driver Genius i instalirao sve po tvojim uputima,ali me na koraku 10 vraca ponovo na registraciju i tako u krug.Posle sam skinuo Driver robot i sve je uspelo ali mi nije skinuo pojedine drivere.Ne mogu da upalim kameru,ne prebacuje mi hdmi na tv,ne moze na dodatni monitor.Sta mi preporucujes da uradim?
 
Učlanjen(a)
15.12.2012
Poruka
1
Zašto neradi link za download?
Hitno mi treba driver za zvuk:ESS Technology ES1938/ES1941/ES1946 Solo-1(E) Sound Card
ESS Technology ES1938/ES1941/ES1946 Solo-1(E) Sound Card PCI
Taj mi driver treba molim vas nemogu pronaci pa imali kakav link za download ili slicno?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Link je mrtav...

Zašto neradi link za download?
Hitno mi treba driver za zvuk:ESS Technology ES1938/ES1941/ES1946 Solo-1(E) Sound Card
ESS Technology ES1938/ES1941/ES1946 Solo-1(E) Sound Card PCI
Taj mi driver treba molim vas nemogu pronaci pa imali kakav link za download ili slicno?

Obrisan je ovaj file za skidanje tog programa ... :cool:

Radi link.....

6yDZp30nb.png
 
Natrag
Top