Driver Easy Free Automatska Instalacija Drivera poslije instalacije windowsa

Učlanjen(a)
10.12.2016
Poruka
35
EE Ekipa Pozdrav=) Cuo sam za program Driver Easy Free i sad taj program sluzi za automatsku detekciju i instalaciju drivera poslije instalacije windowsa e sad moje pitanje je dal je dobro automatski instalirati drivere?
Uzivajte Pozz :)
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2011
Poruka
336
Idealno je drivere skinuti sa sajtova proizvođača, po precizno određenim specifikacijama modela. Specijalizovani programi mogu da reše problem ali, po mom iskustvu, mogu i da ga stvore. Dakle, ili pre instaliranja poskidati potrebne driveri ili instalirati, recimo, Win7 Ultimate, zatim prekontrolisati u device manager-u šta nedostaje i po vin broju, ili po podatku, skinuti i instalirati potrebne 'vozače'.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
U pravu je tip sa prethodnog posta, do duse gore pomenuti program moze da vas zaista iznenadi svojom efikasnoscu. Ja sam recimo ostao prenerazen kad sam vido da koristim neke drajvere za maticne stare preko pet godina, a naso sam i par drajvera za kartice koje ne moze da se nadju normalnim putem. Free verzija ne instalira automatski drajvere nego ih skladisti, pa vi morate sami dvoklikom na exe od drajvera na ih instalirate.
Takodje ima druge pogodnosti u tabu, tools, recimo,
Informacije o konfiguraciji,
Bekap drajvera,
Restore za drajvere,
Brisanje drajvera,
Offline Scan itd.
Sve u svemu nije savrsen, ali zavrsava poso.
P.S. free verzija ne instalira automatski,
..bar stara verzija, za novu ne znam.
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
145
Ja cesto koristim SlimDrivers , skenira , pronadje sta fali od drajvera i instalira.
 
Učlanjen(a)
10.12.2016
Poruka
35
Aha vidis zanimljivo ja sam cuo za taj program ali neznam dal ga ima u pro verziji :) hvala na brzom odgovoru
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
145
Nema on ogranicenja pri brzini skidanja drajvera kao neki , ja imam tu neku piratsku verziju i super radi posao .
 
Natrag
Top