Dreamweaver cs5

Učlanjen(a)
09.01.2014
Poruka
38
Kada skinem Dreamweaver CS5 sa njihove zvanicne stranice Adobe i kad ga instaliram i zelim da pokrenem kompjuter mi se sam restartuje , ima neko ideju sta se desaje inace imam Win xp sp2
ram 512 mb , procesor 2.8 HZ , i grafilku 128 mb ,ajde neko rjesenje
 
Član
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
7
Možda da skineš neku prethodnu verziju, ne verujem da ti baš trebaju neke nove opcije, ipak je u pitanju stariji računar. Moj ti je savet da ukoliko učiš web programiranje da ne koristiš programe koji ti sami generišu kod. Program koji ja koristim je notepad++, i ništa više mi ne treba (daleko od toga da je dreamweaver loš program).
 
Učlanjen(a)
09.01.2014
Poruka
38
ok znam za notepad++ , ali sam gledao neke tut . i vidio da je dremweaver jako dobar , zato da probam i to :D
 
Član
Učlanjen(a)
25.07.2009
Poruka
67
Kada skinem Dreamweaver CS5 sa njihove zvanicne stranice ...
Jes' da je prošlo mnogo vremena i moj odgovor ti neće ništa pomoći, ali za eventualne namernike da ne naprave istu grešku :)
Ubuduće nemoj skidati program sa ZVANIČNE stranice ako se program plaća (a Dreamweaver se plaća). Sa zvanične stranice se skida samo ako nameravaš da ga pošteno platiš. U protivnom neće funkcionisati.

Eto, u tome je tvoj glavni problem, mada je i hardver slabašan... Ipak DW CS5 je "stari" program (2010.), nije zahtevan i 'ladno će raditi na WinAll x86/x64 platformama, pa mora i na tvojoj.
 
Natrag
Top