Dreambox 500s blokirao,pomoc !!

Član
Učlanjen(a)
02.11.2011
Poruka
12
poz svima..imam dreambox iz naslova.posle nestanka struje,blokirao,gori zelena lampica I one dve unutra,ne reaguje na daljinski,i na dugme ON\OFF..probao sam da ga iscupam iz struje,opet ne reaguje.. verzija u njemu je Gemini 4.3.0,i cccam 2.0.11..moze li neko reci sta da radim s njim...
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Problem kod nestanka struje kad se napon vrati onda zna da bude nizak ili previsok tako da mnogi uredaji odu zbog prekida struje i naglog ukljucenja savetujem da proveris dali je dobar napon na izlazu mreznog dela dali je dobar
 
Učlanjen(a)
07.08.2012
Poruka
2
moras fleshirati dream sa novim imazhem,za to ti treba rs232 kabel,i sa dreamUP fleshirati
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2011
Poruka
12
e jbga.. moracu da proucim jer ne znam oko toga nista.. jel me mozes uputiti ka nekom dobrom tutorijalu gde mogu skinuti te programe,koji da ubacim.. i jos jedno pitanje:imao sam liniju za kanale tipa digisport1,2,3.. koju mi je dao jedan lik,ocu li moci opet nju da imam??
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
10
Probaj drugo napajanje,ako imas kod nekoga. Ako i tada ne bude se podizala enigma,onda ces morati kao sto su kolege napisale u prethodnom postu. Liniju neces imati ako budes ubacivao novi image. Ako nisi siguran u postupak,ima li neki servis ili neko u tvojoj blizini da ti to pogleda i odradi.
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Zmaju ja ih imam 2 500s neispravna jedan je isti slucaj kao kod tebe a drugi tuner dao sam ga prijatelju za delove kod ovog isto mi svetli zeleno ali nece da krene isto ga je udario napon u prekidu gubio je kontakt na vanjskom mreznom delu i tako sam ga ostavio nisam se htio matletirat zato sto imam i technomate i jeftini su i lako odlaze kostaju oko 35 evra prvi kad sam narucio od kineza isto je bio neispravan ali su mi poslali posle 2 dana drugi i neispravan nisu trazili nazad
Mislim da ti je otiso hardwer moguce mrezni deo unutra kao i kod mene odnesi nekom da ti popravi ili probaj da flashing ja nisam probo nisam se htio zafrkavati kad retko i gledam tv
Srecno
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ne vrijedi ti flesirati ako nemas rs232 karticu na kompu
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2011
Poruka
12
uzeo sam rs 323 koji je sa usbom,ali nikak oda ga prepozna komp,samo mi izbacuje neke greske.zna li neko kako da sredim touma nema servisa kod nas za to.. probacu da ga fleshujem ili kako vec,pa ako uprskam nesto kupicu drugi.. a cek moze li taj rs kabal na usb,cini mi se da sam vidjao i takve
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
2.173
najbolje je da uzmeš drugi kabal i probaš sa DreamUP da podigneš novi "image"
 
Natrag
Top