Drajveri za maticnu plocu

Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
maticna je Intel 945 G-M4 (socket775) sa integrisanom mreznom ,grafickom i i audio.Ne mogu nigde naci drajvere Ethernet controler,Multimedia Audiocontroler i mrezne karte.Svaka pomoc je dobrodosla pozz
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Ovde bi trebao da pronadjes to sto te zanima:
Kod:
www.downloadcenter.intel.com/default.aspx?iid=subhdr+downloads
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
3
Nakon što je u operativnu memoriju upao virus, izvršila sam ponovnu instalaciju windowsa xp 32 - bitni. Matična ploča m2n68am se2. Koristila sam chipset drivere za ovu ploču, kao i za grafičku kartu koja nije integrisana . Audio je integrisana. Kada sam završila sa instalacijom windows stalno javlja da je pronašao novi hardver audio device on high definition audio bus. Sve radi uredno, zvuk tv karta (nije integrisana), grafička, no u device menageru sroje upitnik i uskličnik na ovom uređaju. Ne znam šta bi to moglo biti i kako to riješiti. Čitala sam malo o tome na Internetu ali nisam na osnovu toga uspjela riješiti svoj problem.
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
opet instalirajte driver genius da vam downloaduje i instalira sve drajvere..program se nalazi ovdje negdje na forumu mrzi me tražit...i sve ste probleme oko drajvera riješili...
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
3
Hvala na ponuđenoj pomoći. Da javim da sam problem riješila. Primijetila sam mapu NVIDIA na hard disku, koju je napravio instalacioni program grafičke. Kada sam otvorila pomenutu mapu, u njoj sam našla potrebne drivere. No ponuđeni program mi je ipak koristio. On je pronašao još jedan uređaj koji nisam bila istalirala i na osnovu njega pronašla potrebne drivere.
 
Natrag
Top