Drajver za graficku

Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
hvala vam na savetima sve sam sredio

Dodato posle 15 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

ali sad imam i drugi problem kad upalim komp taskbar mi ispadne onaj stari taskbar classic i ja promenim u plavi kako treba ali kad opet upalim komjuter meni ispadne stari sivi hoce li mi se vise popraviti kompjuter pomagajte
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Sta si cackao, jer je sve radilo kako treba, kad kliknes na desni klik(na desktopu) ides na propertis, zatim na appearance u prozoru imas tri opcije, izaberes Windows XP style(prva opcija), ispod nje izaberes Default (blue)(druga) i to je to.
Nemoj pipati vise nista brate.
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2010
Poruka
4
moze li pomoc oko drajvera
problem je u tome sto uopste ne mogu da saznam koja je graficka u kompu pa tako ne mogu ni da nadjem drajvere prilikom instalacije windowsa rezolucija mi je na najnizem mogucem nivou .probao sam razlicite drajvere koje sam nasao na netu ali nista inacde imam dell komp ito je sve sto znam
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
156
moze li pomoc oko drajvera
problem je u tome sto uopste ne mogu da saznam koja je graficka u kompu pa tako ne mogu ni da nadjem drajvere prilikom instalacije windowsa rezolucija mi je na najnizem mogucem nivou .probao sam razlicite drajvere koje sam nasao na netu ali nista inacde imam dell komp ito je sve sto znam

Kako ne znaš koja je grafička? Potraži u device manageru, tamo češ naći sve pojedinosti (osim toga provjeri da li ima onaj žuti trokutić-ako ima driver je neinstaliran ili ne valja), imaš mogučnost update-a.

Druga mogučnost ti je da instaliraš neki programčić tipa "driver genius","driver detektiv" i td, imaš ih na forumu, a imaš i tutorijale kako s njima raditi.
 
Natrag
Top