Domaci rap

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Kad mlade snage počnu da rokaju :)

Kod:
http://www.myspace.com/bad4ts
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2009
Poruka
1.416

[YOUTUBE]MA_QFLU66_w&feature=related[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]f7iFkBlDHtM&feature=related[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]dm5Y7fMiCjQ&feature=PlayList&p=9D417A770C01178D&playnext_from=PL&playnext=1&index=27[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]Lidtsqw_PRQ&feature=related[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]VfVM9JrGa7E&feature=related[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]pnk3n4nb2Us&feature=related[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]0ZMsNTkIl5Q&feature=related[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]G8SCmmDuKqA&feature=related[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]_0-BtRllh2Q&feature=related[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]CBg9cb-xo_Y&feature=related[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]k5VBzP4IiHY&feature=related[/YOUTUBE]




2hnz9t2.gif

i448064_1zwcbjn.gif.

 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
...osim novijeg Grua i Bad Copy-ja...nešto mi nisu baš po ukusu :dntknw:

Pazi sad ovo...

[YOUTUBE]fIWyfTIidI8[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]a_sqmnpBlbo[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]1aFeaPDAOWY[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]gOCdr7ifLH8[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2009
Poruka
1.416
...osim novijeg Grua i Bad Copy-ja...nešto mi nisu baš po ukusu :dntknw:

Pazi sad ovo...

...isti slucaj...hvala...dobijas samo za prvu i drugu...:dntknw:
...ovu vrstu muzike sam slusao... na zurkama...jos u vreme demo verzija...a moji favoriti od starih su...Who Is The Best...Rhythm Attack...Roobin Hood...a od novih...Ajs Nigrutin i Bad Copy...Beogradski Sindikat...
...pesme koje sam postavio nisu moje naj omiljenije...ako se nisu dopale tebi... mozda nekom drugom hoce...ja licno postujem svaciji izbor i zahvaljujem za pesmu koja mi se dopadne u nekom sirom izboru...

...uzivaj;)

[YOUTUBE]-w9SK6OoW9s[/YOUTUBE]






2hnz9t2.gif


i448064_1zwcbjn.gif.

 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
...isti slucaj...hvala...dobijas samo za prvu i drugu...:dntknw:
...ovu vrstu muzike sam slusao... na zurkama...jos u vreme demo verzija...a moji favoriti od starih su...Who Is The Best...Rhythm Attack...Roobin Hood...a od novih...Ajs Nigrutin i Bad Copy...Beogradski Sindikat...
...pesme koje sam postavio nisu moje naj omiljenije...ako se nisu dopale tebi... mozda nekom drugom hoce...ja licno postujem svaciji izbor i zahvaljujem za pesmu koja mi se dopadne u nekom sirom izboru...

...uzivaj;)

Bilo je mnogo demo pesama koje nisu zvanično izdate.. sreća pa ima ludih kolekcionara pa se s vremena na vreme pojavi neki snimak...:)
S.K.I.D.S. mnogo lud album jedan samo imaju... skoro sam ga pustio posle dužeg vremena...ima šta da se čuje...ne znam da li si ga slušao tada kad se pojavio 97-98 ali i dalje ima svrhu :)
Who is the best na prvom mestu...šteta što na youtube-u nema spot za Običan dan (remix) mada provereno znam da će ga uskoro biti :)
Rhythm Attack... bili dobri u to vreme, za taj uzrast...imam original cd njihovog jedinog albuma :)
Bad Copy...cenim ja to ali ne volim...omiljena mi je sa prvog albuma Zabaci domaćine
[YOUTUBE]u4zLT7BsxCE&feature=related[/YOUTUBE]

Ovi danas...uglavnom nije to to :dntknw: valjda se i ostarilo pa je i doživljaj drugačiji :) :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2009
Poruka
1.416
Ovi danas...uglavnom nije to to :dntknw: valjda se i ostarilo pa je i doživljaj drugačiji :) :dntknw:

...ovde se u potpunosti slazemo...i naravno za who is the best...
...ja sam nasao kod jednog kolekcionara...dosta demo stvari iz tog vremena...
ali cd sam svima davao i naravno sad pola stvari ne moze da ucita...

Rhythm Attack... bili dobri u to vreme, za taj uzrast...imam original cd njihovog jedinog albuma
...cuo sam...nije to to...;)

Bad Copy...cenim ja to ali ne volim...omiljena mi je sa prvog albuma Zabaci domaćine
...meni odgovarju...naravno samo neke pesme...a dosta je preterano po mom ukusu...ubacicu jednu u Pesme na određenu temu...meni je ok.:D

 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Bila druga vremena...

Dobra je Kiza... ali taj album ne znam... previše je nekako spor :dntknw:

Ne znam da li si čuo ali Robin Hood sprema novi album :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2009
Poruka
1.416
Bila druga vremena...

Dobra je Kiza... ali taj album ne znam... previše je nekako spor :dntknw:

Ne znam da li si čuo ali Robin Hood sprema novi album :)

...nisam cuo...;)...ali mislim da treba da uradi u ovom fazonu...nebitno brzo ili sporo...:dntknw:...samo volim da cujem staru gardu...da radi nesto novo;)



2hnz9t2.gif

i448064_1zwcbjn.gif.

 
Natrag
Top