Đoković i Nadal gledali poraz Rome

Član
Učlanjen(a)
30.01.2010
Poruka
365
Novak Đoković i Rafael Nadal iskoristili su boravak u italijanskoj prestonici da u nedelju uveče uživo gledaju fudbalski meč Roma – Sampdorija.


(La Stampa)
Pitanje je samo da li je srpski teniser bio srećan ili tužan ishodom meča, jer rimski tim je poražen, što znači da prvo mesto na tabeli Serije A drži Inter, za koji igraju Đokovićevi prijatelji Dejan Stanković i Esteban Kambijaso.

Sudeći prema fotografijama koje je objavila "La Stampa" izgleda das u se Đoković i Nadal ipak lepo proveli na Olimpiku. Naravno, neizbežno je bilo deljenje autograma.

Drugi i treći teniser sveta su se malo zabavili uz sport koji obojica vole i opustili pred početak takmičenja na turniru Masters 1000 u Rimu, gde ih očekuju velika iskušenja s obzirom da su se prošle godine sastali u finalu.

"Spreman sam da branim mnogo poena i prema načinu na koji sam igrao u Monaku, kao i poslednjih dana, siguran sam da mogu da igram dobro. U Monte Karlu nisam pružio dobru partiju u polufinalu, ali sam u prva tri meča igrao baš onako kako sam želeo", izjavio je Đoković, šampion Rima 2008. godine i obrazložio da prethodno nije igrao dobro na američkoj turneji jer ga je "Dejvis kup koštao mnogo, kako emocionalno tako i fizički".

"Sviđa mi se u Rimu. To je jedan od najlepših gradova na svetu i ovde ima mnogo ljudi koji vole tenis. Imaju novi stadion, teniski koloseum. Trenirao sam na njemu i veoma sam zadovoljan", dodao je Novak.
 
Natrag
Top