Dodaci za google chrome

Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
17
Kako se u google chrome mogu ubaciti dodaci npr. Za web video download kao što je za mozillu Downloadhelper ili sothink video downloader.

Napomena ja sam pretraživao već dodatke za chrome ali nisam našao nešto poput ova dva gore stoga neka se jave samo oni koji imaju iskustva s tim
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Kako se u google chrome mogu ubaciti dodaci npr. Za web video download kao što je za mozillu Downloadhelper ili sothink video downloader.

Napomena ja sam pretraživao već dodatke za chrome ali nisam našao nešto poput ova dva gore stoga neka se jave samo oni koji imaju iskustva s tim
Mislim da chorma nema takvih dodataka, a ako već misliš misliš da skidaš stvari sa youtuba postoji vrlo jednostavno rješenje.

Dovoljno je da odeš na stranicu
Kod:
 www.savevid.com

i da tu kopiraš link sa youtuba, ono što želiš da skineš. Vrlo prosto i ne treba ništa da isntaliraš, a još ti i ponudi u kojem formatu da skidaš. PoOoOZzzZ!
 
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
Što se tiče dodataka probaj na sajtu google chroma.:info:
HTML:
https://chrome.google.com/extensions/?hl=en

Ali nisam siguran da imaju to što tebi treba.
Ali možeš koristiti sledeće:
1)bit.ly sidebar - sidebar, automatski kreira bit.ly url i nudi mogućnost slanja na twitter i facebook
2) Gmail provjera pošte - proverava gmail
3) Chrome SEO - daje SEO informacije o otvorenoj web stranici
4) Explain and Send Screenshot - radi screenshot stranica
5) Glide OS Chrome Extension - portable OS
6) Pogoda - vremenska prognoza
7) Proširenje RSS pretplate
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
za google chrome imaš mnogo extenzija ili add ons šta želiš evo kao na screenshootu ovde...
 

Prilozi

  • ScreenShot004.jpg
    ScreenShot004.jpg
    96,4 KB · Pregleda: 441
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
17
za google chrome imaš mnogo extenzija ili add ons šta želiš evo kao na screenshootu ovde...

Ovdje je odgovor na sve ove postove prijedloge.

Ja sam pregledao ove add ons dodatke od google chroma (što sam i rekao u prvom postu) ali nisam našao niti jedan koji bi odgovarao.
Za you tube koristim VDownloader i ne treba mi bolji. Ali meni trebaju dodaci koji mogu skidati većinu online videa (Ne mislim ovde na internet televiziju).

Npr. Neke online novine ili televizije prikažu neke zanimljiva videa evo npr ovdje. Download helper i sothink to mogu skinuti u FLV format, ali ovi su predviđeni za mozillu a ne za CHROME. Razlog zbog čega bih mjenjao je taj sto mi mozilla dosta često pada u zadnje vrijeme, pa tražim alternativu tako da se mogu riješiti mozille.
 
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
1
pozz.. ako neko igra ikariam neka me nadje ja sam markoxdd na alfi.

Kako se u google chrome mogu ubaciti dodaci npr. Za web video download kao što je za mozillu Downloadhelper ili sothink video downloader.

Napomena ja sam pretraživao već dodatke za chrome ali nisam našao nešto poput ova dva gore stoga neka se jave samo oni koji imaju iskustva s tim

pa Mogao bi da posetis sajt https://chrome.google.com/extensions/list/featured?hl=sr a ako tamo nema to sto trazis onda neznam... istrazuj malo ;)
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
2
ma, stace ti to ? Ali ako vec insistiras pitaj Djuru on sigurno zna ili barem zna kome da se obratis !!!:)))
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2010
Poruka
5
Možeš da instaliraš "Internet Download Manager".
On se sam ubaci u Chrome (ako odabereš tu opciju)
Posle čim klikneš na video link, on "bi trebao" da preuzme rad :D
 
Natrag
Top