Doctor Wizard leči sve

Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Problem ili nedoumica u zavisnosti kako ko gleda i iz koje perspektive ...:dntknw:


Cipiripi bi mogao da se sasvim slucajno otvori na forumu u svakom trenutku ,cenim da bi njegov sadrzaj druga PRC-a voleo da oboji u neznu boju .:D:D
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Bleks Wize pa ti to mene ladno zajbavas ...wacko2

Na prethodnoj strani sam napisala svoju nedoumicu a propo lokacije i termina u kojima Cupkani radis freanch manikir a farmerki ribas lone na butinama... a di je tu Gagana AaAaA ????? :acute:....Eto kad moram da se ponavljam ...:beee:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Bleks Wize pa ti to mene ladno zajbavas ...wacko2
Na prethodnoj strani sam napisala svoju nedoumicu a propo lokacije i termina u kojima Cupkani radis freanch manikir a farmerki ribas lone na butinama... a di je tu Gagana AaAaA ????? :acute:....Eto kad moram da se ponavljam ...:beee:

Vidis, nemam nameru da ikoga zjbavam .... Narocito ne prijatelje do kojih mi je na neki nacin stalo .....

Sve je to vrlo zamrseno i zahteva konkretan odgovor koji ja ne zelim javno davati .... Ima mnogo vise u svemu od zezanja. Tim pre sto se ja ne zezam sa takvim stvarima i mrsko me je na konto istih praviti ma kakve sale ....

Ponekad se osetim kao da sam na pucini gde brod ljulja i ljulja, ponekad navale uspomene, ponekad stvarnost postane toliko stvarna da je se uplasim ....Mnogo je gorcine u meni nagomilano, skupljane godinama unazad .... Mnogo sam proziveo za kratak vremenski period ... Dobro, lose, ponekad im se granice sastave i naprave buru u okeanu duse .... ponekad mi lice ima vise od jednog nalicja, ponekad nema nalicje .....

Ne umem recima objasniti sva osecanja koja se u meni preplicu a plasim se pokazati ih.... Nekoliko puta kada sam to uradio, bio sam povredjen .... Ne zelim biti opet ... ja sam samo iskren i sve sto radim i svaki problem koji resavam, ima neki svoj lagani tok po kome se krece .... Sve sredim na kraju ali sve u svoje vreme i bez zurbe .....
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Doktore Wizz Shizz ,moja malenkost bi rado pomogla Vasoj cenjenoj personi ,eminentnom strucnjaku na polju medecine ...yes3

Bicu slobodna da alternativnim metodama svojih angelovskih vestina ucinim sledece : cirubu ciriba hokus pokus preparandus cuk cuk nak nak trt mrt bla bla bla .. neka ove reci iz istog momenta ucine da sve tvoje gorcine istaknute u filozofiji ovog elaborata koji si nam predocio ,nestanu istoga trenutka !!!!!!!!!!!!!:yea::yea:
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
izlecio je i sebe ..od ljubavi
znam da je srecan jer ne zna sta je mogao da ima..
 
Natrag
Top