Dobro vecer

Član
Učlanjen(a)
14.01.2013
Poruka
0
Barem je vecer dok ja pišem. Prikljucio sam se prije par dana, ali sam odlutao cisto onako jer sam došao u velikuuuuuu gužvu. I slucajno nešto kontam ja imam ovdje nick, hajd da koju prebijem s nepoznatim Svijetom, možda nešto i naucim, ili nekog necemu naucim.

Sve u svemu, jakoooooooo volim forume, i ta virtuelna druženja, neku razmjenu mišljenja, bila ista ili suprotna, volim cuti, vidjeti, procitati šta kažu ljudi diljem ove planete zemlje.

Pa eto da vas pozdravim, pristojan decko koji ne voli alkohol, cigarete, i droge, sportista, u svakom pogledu, volim sport pa bilo kakav, volim životinje, ljude dobrog srca svih nacija bilo koje vjere.

Nadam se dobrom ruženju i pozitivnom stavu
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
555
Evo,ja bih da se "ružim" sos tebe ... šala mala ... Pozdrav zomezone, i ja sam novajlija a meni nitko nije ovde zaželeo dobrodošlicu pa neću ni ja tebi. Kada bih poštovao pravila ovog foruma, onda bih ti trebao pretiti sa poštovanjem pravila i sl., a ja baš neću da ti se pretim i da ti se grozim, samo ću da ti kažem kako mi je drago šta te čitam, bar za sada ... i, ako na nikog drugog, na mene ovde uvek možeš da računaš ... bar ta sada.
 
Natrag
Top