Dobro veče

Član
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruka
1.872
Upravo sad sam naletela na ovu spicu,i setila se kako je traumaticno bivalo,trenutak pre nego jedna noga televizora udari drugu.U prevodu,kad veliki tv udari mali,znaci da krece zabavni deo programa,i obrnuto.A traje kratko....



Kako si se toga setila....sećam se toga,meni je to uvek bilo žalosno kako veliki televizor šutira mali....izbegavala sam tu špicu maksimalno :dtyste:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Zanimljivo glediste.To mi se cinilo kao na opomenu starijeg brata mladjem da se pripremi za nastup.:)

Pozdrav od mene ,do nove prilike :)

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruka
1.872
Pozdrav!!! :al:

sweet_dreams_faeries.gif
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036

DOBRO VEČE
DEVOJKE
15.gif


Htela sam ranije da vam se javim ali me zeza net, ili forum! Pokazuje da sam OFF a prijavljena sam!

Znas kako ja lako prtim.

Ne da znam draga, nego sam ista tak'a!:lol:

Podsetile ste me kako sam volela kad počne "Mali program"!:D

quotes-on-hope-1.png

Vidimo se!:give_r:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Dobro vece!


Htela sam ranije da vam se javim ali me zeza net, ili forum! Pokazuje da sam OFF a prijavljena sam!

Ha,ha,ti si provalila foru kako da izgledas "of",a opet imas pristup svim sadrzajima kao "on",opasna si ti Mars!:lol:
Pitam se koji ti je sad status?

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Dobro veče, društvo :)
Nadam se da ovo ćutanje u Slobodnim diskusijama ne znači da se neko naljutio ili je samo u pitanju zatišje pred buru, nevezano za sneg koji je za sutra najavljen :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
DOBRO VEČE DRAGI MOJIsuicide_fool-edit

thereisalwayshopebykrzyh.jpg



Dobro vece!
Ha,ha,ti si provalila foru kako da izgledas "of",a opet imas pristup svim sadrzajima kao "on",opasna si ti Mars!:lol:
Pitam se koji ti je sad status?

Draga moja, uvek sam verovala da ću jednom biti opasna! :lol:
Status mi je - odleđena! Znala sam da ću platiti to što uopšte nisam praktična i volim sneg!
I dalje volim!yes3

Da se zapljunem u temu. stink. Milka Canić. :hi:
Ostani Milkaaaa! shout

Dobro veče, društvo :)
Nadam se da ovo ćutanje u Slobodnim diskusijama ne znači da se neko naljutio ili je samo u pitanju zatišje pred buru, nevezano za sneg koji je za sutra najavljen :mrgreen:

Death, nemoj da plašiš narod s tim snegom! Posle kad pobegnu svi razigrani forumaši opet ćeš reći:
"Što nisam ćutao?" :lol::bafghjd:
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruka
1.872
:DDobro veče drugari!!!!!


[video=youtube_share;E_jQ1Uqf-oU]http://youtu.be/E_jQ1Uqf-oU[/video]
 
Natrag
Top