Dobro jutro :)

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Dobro jutro svima! :)
coffee_planet.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
226
Dobro jutro.. Jel zna neko kako se mogu vratiti u normalu? Ležem u 6am a budim se u 3pm :) heheheheh stvarno nije u redu :(
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Dobro jutro.. Jel zna neko kako se mogu vratiti u normalu? Ležem u 6am a budim se u 3pm :) heheheheh stvarno nije u redu :(


Prosto. Jedan ceo dan nemoj da spavaš i vratićeš se u normalu. yes3 Znam pouzdano, imao sam te faze leganja u 6-7 ujutru više puta. yes3


Dobro jutro svima koji naiđu. :hi: Malo bubnjeva za rasanjivanje. :D :D

 
Poslednja izmena od urednika:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Dobro jutro svima :)
Što volim kada Tito izlazi novajlijama u susret...Srećom nije strani državljanin, pa ne mora da parla engleski...:lol:
cup_of_coffee.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Dobro jutro svima :)
Što volim kada Tito izlazi novajlijama u susret...Srećom nije strani državljanin, pa ne mora da parla engleski...:lol:
http://inastrangeland.files.wordpress.com/2007/10/cup_of_coffee.jpg[/IMG]


Pa ja pokušavam da zadržim ljude na forumu, da vide da ovde ima i normalnih, a ne samo nekih koji hvataju kolege u švaleraciji i razbijaju šoferšajbne nepažljivom vožnjom. :mrgreen: :mrgreen:

Dum, kakva je to kafa bez ratluka? :dntknw:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Dobro jutro! :)

Evo i ratluka, dragi druže Tito.

1.jpg

Prijatan vam dan, drugari. :)


 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Hvala, draga Crvena, izvadila si situaciju, da sam čekao na Dum samo bi mi ostao gorak ukus kafe u ustima, bez imalo slatkog. :mrgreen:


Da te pitam, šta nam je sa penzionisanim ljubavnikom? Ponovo se pretvorio u "news-bota", nema ga odavno da prospe neku mudrost k'o što je imao običaj. :mrgreen:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Sve je u redu sa penzionisam ljubavnikom, malo je više zauzet u poslednje vreme nekim drugim stvarima, ali je ipak svakodnevno tu.
A znaš kako to kod njega ide, kad mu naiđe inspiracija, biseri samo pljušte... ;)
 
Natrag
Top