Dobar tvbox do 30tak dolara sa aliexpress?

¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.451
Neko da predlozi neki dobar tvbox sa aliexpress om za netflix i takvih rabota?

Preporuka iz prve ruke za te pare ovaj box , a ako oces android 11 da ima onda ti treba jos malo para ali nista vise neces dobiti nego sa ovim boxom.

Ja sam pre par meseci uzeo ovaj samo sto se kod nas zove Xwave Smart 400 4K Android 10 TV BOX 4GB/64GB

Lepo se pokazao vrti sve i netflix i sve i svasta radi na njemu , lako i lepo ,za sad nisam imao nijedan problem .

Mene je zezao android tv i trebao mi hitno tv box zato nisam mogao da cekam ,oko 60evra je u radnji kod nas.


i da bi sebi olaksao rad sa boxom uzeo sam i android tastaturu .ovu dole i nju sam kupio ovde da nebi cekao bila oko 1750 dinara
mada je ovaj daljinac koji se dobija uz boks skroz ok ,praktican ,ali mi mnogo lakse preko ove tastature da kuckam i skrolujem


 
Učlanjen(a)
05.08.2021
Poruka
81

Preporuka iz prve ruke za te pare ovaj box , a ako oces android 11 da ima onda ti treba jos malo para ali nista vise neces dobiti nego sa ovim boxom.


Kakav je WIFI na ovom boxu, koliki je domet? Ja sam uzeo prije par godina W95 na Aliex i wifi je katastrofa od prvog dana, u posljednje vrijeme ga kablom povezujem preko cijelog stana, pa tražim nešto novo.
 
Učlanjen(a)
05.08.2021
Poruka
81
Hvala, ne nalazim ga po trgovinama u HR, budem vidio sa rođakom da ga uzme i donese kad ide prema meni ili uzeti nešto sa AliEx, bitan mi je WIFI da ne razvlačim 5m kabla po stanu..
 
Natrag
Top