Dnevna Doza Album Baje

Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
310
Pozdrav, evo i ja da se pojavim konačno na ovom delu foruma...čisto da se malo pohvalim za jutrosnji pronalazak!!!!!

p.s. @Bokimajsta zašto 50fps...kad može 1000.....hehehhe

oR3t7nd.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.338
Dzaba su ti slike ti to ne mozes gledati, pazi da ti ne rikne procesor :). Moj savet, koristi neki bolji plejer.

Sto se mene tice da niisu serbian logo i epg nikad ne bi koristio xbmc/kodi:
pro.png
Cinestar HD
znas kako to ide nadjes dinamicnu IP i slikas ... treba imat Siol i Cinestar HD koji radi recimo vise od 2 g kao sto je kod mene slucaj uz to da je gledljivo... A sto se tice Bein imam ih u svim rezolucijama .... najbolje je slikat dokaz da je Bein HD nije svaki HD ko malo bolje obrati paznju na samu sliku Bein HD moze da prepozna da nije 1920x1080 ili vec .. iako pise Bein HD a slikano npr u Vlc itd... ne mislim na tebe u ovom slucaju nego opcenito pa i na samog sebe
:mig:


Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
310
@gandrinno care prvo skoci pa reci hop ;) evo slike da vidis da to u kodiju radi na 25fps isti strim stos ti usliko i @Burmann

@Bokimajsta
Daj čoveče....pa naravno da je nemoguće da radi na 1000 fps...to ne postoji.....mislio sam da će malo šale razbiti tenziju ovde na forumu......ali sam se prevario....izvinjavam se...nadam se da nisi lose protumacio moj post.

edit: meni uopšte nije bitno na kojoj rezoluciji radi...samo da radi, da ne koci i da je watchable...moze LQ
 
Natrag
Top