Dnevna Doza Album Baje

Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
Smesan si ali stvarno de pogledaj album malo bolje da vidis ko je pre imao naravno ti uvek moras biti u pravu i ti uvek sve znas i imas ko da si popio svu pamet sveta nema ti ravnog tebi i Losmiju veliki hakleri nema sta samo da vas ne podrzava boki kao admin naravno ako nemas tu uvek ides silom da bi nesto dobio
Ne mjesec nego 3 mjeseca i ne znam o cemu pricas ko je sta dobio svo sto imam moje je licno i sve sam sam napravio ili naso
 
LEGEND
Učlanjen(a)
01.11.2012
Poruka
2.763
Smesan si ali stvarno de pogledaj album malo bolje da vidis ko je pre imao naravno ti uvek moras biti u pravu i ti uvek sve znas i imas ko da si popio svu pamet sveta nema ti ravnog tebi i Losmiju veliki hakleri nema sta samo da vas ne podrzava boki kao admin naravno ako nemas tu uvek ides silom da bi nesto dobio
Šta mene trpaš sa njim u isti koš??

Čime sam ja tebe uvrijedio da me prozivaš svako malo?
Ako imaš nešto protiv majste ili bokija njima se obrati, a ako nešto imaš protiv mene slobodno napiši pa da riješimo to prepucavanje.
Ovo što oni imaju i slikaju sigurno nisu od mene dobili, a ti znaš bolje nego ja šta oni imaju i šta slikaju i ko je to našao tako da ne vidim razlog da mene spominješ. (ja udp nisam skenirao ima preko 1god tako da to ništa nije došlo od mene)
Meni ne smeta al bi volio da znam razlog ako može.
Pozdrav
 
Natrag
Top