Djevica Marija-Velika Gospa 15.08

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
[WARNING]Ne koristite neprimjerne i uvredljive izraze u raspravama! To nisu nikakvi argumenti, a vrijeđanje i omalovažavanje sagovornika, nije dozvoljeno na ovom forumu![/WARNING]
 
Član
Učlanjen(a)
11.03.2013
Poruka
98


Mislim da je bilo dosta zafrkancije, nepreciznosti, svojevoljnih napisa i uvreda...Koja je to papska crkva? Mi smo katolici i naša crkva se zove Katolička Crkva (po novom pravopisu piše se velikim slovom).



Daj ti nama pap*** službeniče (ipak ti služiš papi), kakav dokumenat link ili bilo što drugo. Koji govori da je Rimokatolička crkva
promjenila ime u Katolička. Gdje nestade "Rimo". Koliko je meni poznato nigdje nije nikakva Katolička crkva
zapisana u registre.
Daj dokaze ili pozdrav wacko2
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
pozdrav kolega
da rimokatolici imaju ikakav dokument objavili bi to već
ali
budući da ga nemaju
imaju dvije moučnosti:
nekako na silu promijeniti svoj naziv pred cijelim svijetom uz prevaru naravno
ili
samo palacati jezikom da su oni katolici bez ijednog jedinog argumenta
a kada im kršćani Biblijom dokažu da su oni kao vjerska zajednica na krivom putu i da nisu kršćani,
niti su to ikada bili
onda
im ostaje još jedina mogučnost da tvrde kako ih mi kršćani vrijeđamo, omalovažavamo itd itsl
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Za one koji ne znaju:

​Katolicizam
Друга значења су пописана у чланку Католицизам (вишезначна одредница).
Католицизам (лат. catholicismus; од грч. καθολικός — свеопшти, сагласно свему) је највећа хришћанска вјероисповијест на планети. Утврђена је у 11. вијеку на територији бившег Западног римског царства.
Католицизам је настао као резултат Великог раскола (1054) између Цариградске и Римске патријаршије. Источна хришћанска црква је задржала назив Православна, док западна хришћанска црква данас носи назив Католичка црква. Прекиди евхаристијског општењаЦариграда и Рима бивали су још од средине 10. вијека.

(Wikipedia)
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
katolici su vjernici u Boga i Krista
dolaze od kršćana
a kršćanstvo nije od 11.stoljeća
kršćanstvo ima prapočetak od esena
židovske zajednice koja je živjela malo prije dolaska Krista

u katolike se ubrajaju svi vjernici svuda po svijetu
to je sveopča crkva Kristova
rimokatolici nemogu nikako biti katolici,
jer
oni su idolopokonici
nikada nisu vjerovali u Boga i Krista
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
1.691
semiramidatamuz.jpg.opt389x464o0,0s389x464.jpg
svaki čovek se rodi slep zbog greha. on je rođeni slepac. ali kada čovek ode biti jedan religijski čovek onda on počne nositi naočare za slepe,tek potom obnevidi do kraja! zato taki slepci ovo ne mogu videti,možeš im mećati u zenicu oka ovu jasnu parabolu!
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Bože dragi što sve nepišu antikristi. Kojeli sve uvrjede na račun nečije crkve i majke KRIETOVE. Nazvati nečiju crkvu zvjerijom to može samo bolestan čovjek ili omaložavati majku KRISTOVU za to stvarno treba imati hrabrosti.SVI LJUDI trebali bi bar jednom poslušati ovu pjesmu
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
kršćanstvo ima prapočetak od esena
židovske zajednice koja je živjela malo prije dolaska Krista

Хришћанство има почетак од Христоса, не од неке тамо секте. Свети Јован као најмилији Исусов ученик (а наш апостол) није био секташ, већ је пратио Јована Крститеља. Понављаш приче које су измислили непријатељи хришћанства да пониште сваку светињу. Да се збуне верници и напусте Христов Пут. Какви есени, фарисеји и остало. Сво то смеће и измишљотине извиру од Христовог непријатеља, а људи само упијају и преносе даље.

Да ли Рим признаје да је Исус Син Божији? Наравно! Ко једини не признаје Исуса? Који је то систем? И ко је антихрист (звер)?
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
kršćanstvo ima prapočetak od esena
židovske zajednice koja je živjela malo prije dolaska Krista

Хришћанство има почетак од Христоса, не од неке тамо секте. Свети Јован као најмилији Исусов ученик (а наш апостол) није био секташ, већ је пратио Јована Крститеља. Понављаш приче које су измислили непријатељи хришћанства да пониште сваку светињу. Да се збуне верници и напусте Христов Пут. Какви есени, фарисеји и остало. Сво то смеће и измишљотине извиру од Христовог непријатеља, а људи само упијају и преносе даље.

Да ли Рим признаје да је Исус Син Божији? Наравно! Ко једини не признаје Исуса? Који је то систем? И ко је антихрист (звер)?
Ja poštujem svačiju vjeru a posebno PRAVOSLAVNU jer je naj sličnija mojoj.Pitaš И ко је антихрист (звер)?Antikrist je svatko ko nepoštuje tuđe.(звер)?Nedaj pože dabi ja mala smrtnica bilo čiju crkvu zvala zverijom.Trebato pitati gospodina
spedy12 evo što on piše
vaša crkva je zvijer i tako se ponaša prema kršćanima sve do posljednjeg dana
raste vama onaj drugi strašni rog
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Antonija, draga, ne obraćaj pažnju na spedy-ja. Ja mislim da ga nitko ne uzima za ozbiljno.
Stalno ponavlja istu priču: vjera u Presveto Trojstvo je, po njemu, đavolska nauka, treba slaviti subotu i Boga zvati Jehova. Katoličku Crkvu ne prestaje vrijeđati, ali sebe zove katolikom...eto, valjda ti je sve jasno.
:dtyste:
 
Natrag
Top