Divljina Indije me ne plaši

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Divljina Indije me ne plaši
Nena Ristić u rialitiju „Misija Indija”
22.08.2009. 05:00

Nena Ristić, srpska manekenka koja živi u Italiji od 2004. gde se proslavila kao voditeljka šou-programa „Ćao, Darvine”, uskoro će se okušati u najnovijem italijanskom rialitiju „Misija Indija”, koji će se od 16. septembra prikazivati na „Kanal 5”. Ova zanosna brineta koja je odrasla u Švajcarskoj gde je i započela manekensku karijeru ispričala je za „Blic” šta sve očekuje od rialiti emisije „Misija Indija”.

nena-x.jpg


- Ideja ovog šoua je da se prikaže život VIP osoba u plemenu. Bićemo podeljeni u dve grupe, a cilj učesnika je najbolje se integrisati u jedno pleme „Goa India”. Pobednik će biti onaj ko najviše nauči o kulturi plemena, pripremanju hrane i lovu -počinje priču za „Blic” zanosna lepotica i objašnjava da je pobeda njen cilj.
Evropski pokret
- Planiram da ostanem do kraja. Šalu na stranu, volela bih da bolje upoznam njihovu kulturu i način života - kaže Nena, koja je trenutno na odmoru u Grčkoj gde puni baterije za predstojeći šou.
- Ranije sam se bavila aerobikom, tako da smatram da mi nijedna vrsta izazova neće teško pasti. Nimalo se ne plašim života u plemenu - kaže seksepilna Srpkinja kojoj će tokom tih sto dana, koliko traje emisija, najviše nedostajati suprug Đanpaolo Naspi i trogodišnja ćerkica Alegra.
- U Indiji će mi najviše nedostajati porodica. Na svu sreću, ćerkica će biti u prilici da me gleda na televiziji - priča Nena, kojoj je porodica oduvek važnija od karijere. U bračne vode je uplovila pre četiri godine.
- Supruga sam upoznala preko zajedničkih prijatelja na večeri u Milanu. Svideo mi se od početka jer je bio sladak i jednostavan. Imao je nešto detinje u sebi. Veoma sam srećna i ispunjena u braku - ne krije ona.
S obzirom na to da je veoma popularna u Italiji i Švajcarskoj, Nena bi volela da se okuša i u Srbiji, te ima mnogobrojne planove…
- Volim Srbiju i srećna sam svaki put kada ugrabim priliku da posetim domovinu. Moj muž obožava Srbiju, posebno voli srpsku hranu. Nedavno sam dobila ponudu da vodim italijanski šou „Plesom do snova”, ali ne razmišljam o tome, videćemo šta će biti. Iskreno, najviše me vesele poslovni angažmani u Srbiji koji će uslediti po povratku iz Indije - iskrena je Nena, koja ima želju i da ulaže u Srbiju, te planira otvaranje nekoliko hotela.
- Planiram da otvorim hotele u Jagodini i Vrnjačkoj Banji. Želim da oni postanu ekskluzivna odmarališta koja će privlačiti pripadnike džet-seta - kaže Nena, koja se oduvek diči poreklom.
- Srpske žene su najlepše na svetu. Nije uvek bilo lako biti Srpkinja, ali ja sam uvek bila ponosna na svoje srpsko poreklo.

Odbila „Plejboj”
Nena je obnažena pozirala za časopise „Maxim” i FHM, a kaže da je nedavno odbila slikanje za „Plejboj”.
- Više neću raditi aktove, ukoliko mi dobro ne plate. Nedavno su mi ponudili slikanje za „Plejboj” u Americi, ali sam odbila zato što ne plaćaju dovoljno.

Ljubavne veze
Nenu su mediji povezivali sa fudbalerom Bobom Verijem, zatim sa Filipeom Inzagijem, pa čak i s vlasnikom „reno” tima u Formuli 1 Flaviom Brijatoreom. Nena nije želela da komentariše ljubavni život pre braka…

Izvor: Blic
 
Natrag
Top