Displej razbijen - prebacivanje fotografija

Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Pozdrav!
1. Pošto mi je displej razbijen, ima li ikakva opcija da vratim fotografije iz memorije mobitela koje se nisu vratile sigurnosnim kopiranjem sa google racuna?
2. Prilikom prebacivanja dokumenata, aplikacija i sl. s jednog na drugi mobitel, tačnije, tokom prebacivanja sadržaja bila mi je izvađena SD kartica za koju mi poslije trazi da je formatiram, ne prepoznaje karticu, a dotad sve bilo uredu. Pokusavao sam je ubaciti u laptop, ali ni on je ne prepoznaje, a imam nekih fotogr. na toj kartici koje bih zelio vratiti. Ima li za to kakva opcija?
U pitanju je Samsung A6...
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Samo probaj u ovlašćenom servisu komplikovana je to rabota a oni su opet stručnjaci za te stvari.
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Gledao sam nesto na Youtube, navodno bi se pomocu USB OTG moglo nesto uraditi da se vrate fotogr. s mob.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.130
Ja sam kolegi spojio s kompom ,mobitel traži da dopustiš i ti damo klikneš na određeni dio ekrana ,ali to je samo ako radi touch.Ima i drugih solucija gledaj na youtube.Što se tiće sd kartice postoje programi koji vraćaju fotografije sa formatirane memorije npr. EaseUs,Minitool...
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Gledao sam, ali ipak sam želio da provjerim ima li neko iskustva s tim. Ne radi touch, ustvari radi, ali nista se ne vidi. Samo se vidi tanka linija gdje je puknut. Prekrila ga crna boja...
Uglavnom, mislis da je rjesenje da formatiram karticu i da poslije vratim dokumente i fotografije?
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Zaista čudno... Formatirao sam SD karticu i opet mi piše da uređaj ne podržava karticu, a samim tim ni laptop.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.130
Otišla ti kartica ,a za mibitel ako radi touch onda kad ga spojiš s kompom on traži dozvolu ,ti samo trebaš baš taj dio ekrana taknut da dopustiš.
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Ma znam, ali mala je vjerovatnoca da cu uspjeti jer je i zaslon zakljucan. Dakle, nema spasa za SD karticu :(
 
Natrag
Top