Display driver stopped responding

Član
Učlanjen(a)
08.11.2011
Poruka
5
Odjednom mi kompijuter zakoci i bude crna slika 2-3 sek. i vrati se na normalu i opet,zavisi nekad 4-5 a nekad 1 min se to isto desava.
Evo sta izbaci kada se vrati na normalu

Kod:
[URL]http://fotkica.com/imgs2/263386_270352391_Greska.png[/URL]

I primetio sam da imam neke bele tackice na nekim mestima.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
455
kada ti kliknem na sliku ne prikazuje sliku nego pokaže grešku, ponovi sliku pa ćemo da vidimo!

pozz!
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Obrisaćeš ATi Driver i Catalyst programom Your Uninstaller:
http://serbianforum.org/sistemski-alati/437-your-uninstaller.html#post1041436

Kada ga instaliraš i pokreneš, pronađi u listi sve što je pod nazivom ATi i Radeon, klik na Uninstall i obriši u Super Mode (naravno jedan po jedan istim postupkom), u toku brisanja pitaće te da restartuješ komp, nemoj dozvoliti.

Skini Driver sweeper (besplatan program, googlaj).

Instaliraj ga i restartuj komp, kada se bude startovao pritiskaj F8 i iz izbornika odaberi Safe Mode i Enter, pojaviće ti se spisak driver-a sačekaj da odradi, i kada pristupiš Safe mode-u, pokreni driver sweeper, u listi sve što je pod ATi Graphics (Catalyst, Radeon), checkiraj kvačicama i idi na scan, zatim kada završi na remove, kada se sve završi restartuj komp.

Sa AMD sajta skini poslednji driver (samo ne BETA) za tvoju grafičku i Operativni sistem.

Instaliraj driver i restartuj komp, to bi trebalo da reši problem...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.11.2011
Poruka
5
Izvinite sto kasnim sa odgovorom totalno sam zaboravio na ovu temu,problem je bio do Graficke,ventilator na grafickoj malo radi malo ne radi,pa nekad prestane sam od sebe da radi i pocne se graficka zagrejavati,promenuo sam ventilator i sada je sve po normali,hvala sto ste pokusali da pomognete poz ! :)
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2013
Poruka
1
Znate li mozda kako da popravim Dislpay Driver za Windows Xp,trebami za euro truck simulator 2 kada udjem da igram zakocimi i pojavi se nesto na ekranu pise Dispay driver stopped responding sta da radim??? I ja na kraju moram da restartujem comp jer nece nista da se pomeri Ko znao odgovor molim vas neka mi javiiii :thinking:
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Nemas odgovarajuci driver ili imas konflikt sa driver-om, skini poslednji driver za graficku kartu, a taj obrisi sa Your ili revo Uninstaller-om, oba programa imas na forumu.
Posle skini driver sweeper (besplatan program, kucaj u google), instaliraj, restartuj komp, pritiskaj F8 po samom restartu i pristupi safe mode-u.
Pokreni driver Sweeper i checkiraj sve sto je u nazivu tvoje graficke karte (nVidia geforce ili ATi Radeon, zavesno koju grafiku imas u kompu) i idi na clean (remove), kada zavrsis restartuj komp i instaliraj driver koji si skinuo.
 
Natrag
Top